Anasayfa Haber Turnuva ateşi Asus ile canlanıyor

Turnuva ateşi Asus ile canlanıyor

Asus oyunseverleri, rekabet ve mücadele tutkularını sergileyebilecekleri World Game Master Tournament (WGT) ateşine davet ediyor.

Üretmiş olduğu ROG serisi ürünler ile oyun severlerin kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayan bilişim devi ASUS, “Hadi Oynayalım!” temasıyla ülkemizin en iyi oyuncularını kozlarını paylaşmak üzere, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan World Game Master Tournament (WGT) 2010’a davet ediyor. 27-28 Kasım tarihlerinde İstanbul Adeks Internet Kafe’de yapılacak olan eleme karşılaşmalarında finale kalacak 4 takım/oyuncu, 02-05 Aralık 2010’da Compex Fuarı’nda, Kingston, Nvidia ve Microsoft sponsorluklarında yapılacak olan muhteşem bir finalde karşı karşıya gelecekler. Final karşılaşmaları sonunda birinci olacak oyuncuların her biri turnuva için özel olarak tasarlanan WGT Game PC’ye sahip olacak.

Tüm dünya çapında milyonlarca hayranı olan “Counter Strike”, “FIFA 2011” ve “Need for Speed” oyunlarıyla rakipleri karşı karşıya getirmeye hazır olan WGT 2010, İstanbul’da yapılacak ön eleme karşılaşmalarının ardından en iyileri Compex Fuarı’na taşıyor. Compex Fuarı’nda ana organizasyonlardan biri olan WGT turnuvasının yanı sıra LAN partiler, birbirinden ilginç show’lar ve sınırsız eğlence tüm ziyaretçileri bekliyor. Oyun meraklısı herkesin katılabileceği ücretsiz LAN Partileri sırasındaki küçük yarışmalarda da oyuncuları çeşitli ürünler bekliyor.

Bu eğlencede yerinizi almak, en iyilerle oynamak ve sürpriz hediyeler kazanmak istiyorsanız, ASUS sizleri 27-28 Kasım tarihlerinde Adeks Internet Kafe’de yapılacak olan (ön) eleme heyecanına, 02-05 Aralık tarihlerinde de İstanbul Lütfi Kırdar Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan Compex Fuarı’na davet ediyor.

WORLD GAME MASTER 2010 TURNUVA DETAYLARI

Ödüller

1. takım/oyuncu WGT Game PC

Eleme Karşılaşmaları

Final Karşılaşmaları

27-28 Kasım 2010
Adeks Internet Cafe – Beşiktaş/İstanbul

http://www.adeks.net/

02-05 Aralık 2010 Compex Fuarı (Lütfi Kırdar Sergi Sarayı)
Turnuva Oyunları

Lan Party Oyunları

Counter Strike 1.6

Need For Speed

FIFA 2011

PES 2011 – FIFA2011 – Call of Duty

Counter Strike – Need for Speed

Dirt2 – Quake – Battle Field

NBA 2K11-FLT – Crysis Warhead

Worms 2010