Anasayfa Haber Bir Notebooktan çok daha ötesi: Asus NX90

Bir Notebooktan çok daha ötesi: Asus NX90

Multimedya ve çağdaş tasarımda ulaşılan en son nokta olan ASUS NX90; stili ve teknolojisi ile bir notebooktan çok daha ötesini sunuyor. NX90’ın etkileyici görüntüsü ve performansı, notebook çağında yeni bir devrin başladığının göstergesi oluyor.

ASUS Golden Ear ekibi ve Bang & Olufsen ICEpower® tarafından ortaklaşa geliştirilen SonicMaster ses teknolojisi, ödüllü tasarımcı David Lewis ve ekibinin hünerli elleriyle buluşup NX90’ı bir stil ikonuna dönüştürüyor.

En Canlı Performans

Eşsiz tasarımı ile geleneksel notebook algısını değiştiren ASUS NX90; kristal netliğinde ses üretimi, derin ve zengin bas sesleri ve çevresel ses sistemi ile kullanıcısına muhteşem bir ses deneyimi sunuyor. Bundan böyle tüm bilgisayarların ses sistemlerinin değerlendirilmesinde önemli bir kilometre taşı olacak olan SonicMaster, NX90’ın ekran boyunca konumlandırılmış hoparlörleri ile dizüstü bilgisayarlarda şimdiye kadar duymadığınız netlikte ve farklılıkta bir ses kalitesi vaat ediyor: Büyüsü tıpkı canlı bir konser dinliyormuşçasına yüksek tanımlı bir ses kalitesi ile etrafınızı sarıyor.

Yeni Stil İkonu

NX90’nın bulunduğu ortamın havasını anında değiştiren alüminyum kasası, 18.4” inçlik heyecan veren geniş ekranı, iki elle kullanımına izin veren ve sanal bir mouse işlevi gören çift touch pad tasarımı (ve daha birçok kendine has özelliği!) onu ev veya ofisinizin stil ikonu yapmaya hazır.

Rahat ve Gerçek Multimedya Deneyim

Gerçek bir multimedya deneyim için tasarlanan NX90 çift touch pad üzerinden DJ konsoluna benzer fonksiyonlar sunarken; resim yaklaştırma, web sayfası ve döküman kaydırma gibi işlevlerin de kolaylıkla yapılmasını sağlıyor. ASUS NX90, kullanıcısına uzun süreli kullanımlarda daha konforlu bir bilgisayar deneyimi sağlamayı büyük ebatlara sahip kol dayama paneli ile amaçlıyor.

NX90 ile yapmak istediğimiz insanların salonun ortasında bile konumlandırmaktan hoşnut olacağı, sanatsal çizgiler taşıyan son derece estetik görünümlü bir notebook tasarlamaktı. Bu iş benim için sadece bir makine tasarlamak değil, aynı zamanda insanların kafasındaki notebook algısını değiştirecek bir eser ortaya çıkarmaktı” diyen NX90’ın ödüllü tasarımcısı David Lewis hayalindeki tasarımı NX90’a başarıyla aktarmış.

ASUS NX90, şimdiye kadar üretilen en kişisel ve en etkileyici notebook olma özelliğini taşıyor.

Şaşırmaya hazırsanız, ASUS NX90’a Aralık ayı itibari ile tüm Vatan mağazalarında daha yakından bakabilirsiniz.