Anasayfa Haber HP Deskjet Avantajlı Mürekkep 2060 AIO Serisi

HP Deskjet Avantajlı Mürekkep 2060 AIO Serisi

HP, Türkiye’ye özel sunduğu, HP Deskjet Avantajlı Mürekkep 2060 AIO Serisi ile baskı sektöründe çığır açtı. Son derece düşük maliyetli mürekkep kartuşlara sahip yeni HP yazıcı Serisi ile sağlıksız koşullarda üretilen alternatif sarf malzemeleri tarihe karışacak. Üstelik maliyet avantajına sahip yeni ürün serisi ile kullanıcılar 2 kat daha fazla baskı alabilecek.

Yepyeni HP Deskjet Avantajlı Mürekkep 2060 AIO Serisi, 119 TL satış fiyatı ile Türkiye’de satışa sunuldu. Yazıcıya özel kartuşları olan, HP 704 Deskjet Siyah Mürekkep Kartuşu’nun satış fiyatı ise sadece 16.90 TL! Üstelik bu fiyatlar ile kıyasladığınızda tam 100 sayfa baskıyı 4 TL’ye alabileceksiniz.

Orijinali varken alternatif aramayın!

HP, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek düşük maliyetli teknolojiyi kullanıcıları ile buluşturuyor. Avantajlı mürekkebe sahip yeni ürün serisi ve özel kartuşları sayesinde, yüksek hacimli baskı gereksinimi olan tüm kullanıcılar, baskı harcamalarını en aza indiriyor.

HP Deskjet Avantajlı Mürekkep 2060 AIO Serisi, eviniz ve ofis ortamınız için, size, en uygun maliyeti sunarken; yüksek kaliteli, kullanımı kolay ve güvenilir baskı imkanı sağlıyor. Ayrıca, bu özel yazıcı serisini, son derece düşük maliyetli mürekkep kartuşları ile birlikte kullanabileceksiniz.

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu’nun, 30 Kasım Salı günü, Asmalımescit Leblon’da gerçekleştirdiği basın lansmanında söz alan HP Baskı ve Görüntüleme Grubu Türkiye Ülke Müdürü Arzu İlhan Babaoğlu, seri ile ilgili olarak “HP Deskjet Avantajlı Mürekkep 2060 AIO lansmanıyla birlikte, 2010 Kasım’dan  itibaren Türkiye’de satışa sunulan HP Avantajlı Mürekkep ürünümüz daha çok tercih ediliyor olacak. Satışlarımız çok kısa bür süre olmasına rağmen çok iyi gidiyor. Müşteriler yazıcılarımızı sadeliğinin yanı sıra, alternatif kartuş tüketimini büyük oranda önleyen düşük maliyet özelliği nedeniyle tercih ediyor.” şeklinde konuştu.

Babaoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Yazıcı sistemini daha da geliştirerek, müşterilerin baskı, tarama ve kopyalama ihtiyaçlarını karşılarken maliyetten tasarruf etmesini mümkün kılan, son derece düşük maliyetli, yüksek kapasiteli ve yüksek verimli mürekkepler geliştirmeye devam edeceğiz.”

Orijinali ile daha fazla sayfaya daha az maliyet!

HP Deskjet Avantajlı Mürekkep 2060 AIO Serisi ile son derece düşük maliyetli HP 704 Deskjet Siyah ve Üç Renkli mürekkep kartuşları bir arada kullanacaksınız. Sayfa verimi 480 siyah-beyaz sayfa ve 200 renkli sayfaya kadar çıkan bu ürün, standart Deskjet kartuşlara kıyasla tam 2 katı oranında daha fazla sayfayı daha az maliyete üretiyor. Siyah baskıda 3.6 kuruş, renkli baskıda ise, 12 kuruş sayfa başı maliyet ile rakiplere göre tam 4 kat baskı avantajına sahip olacaksınız.

Dünyanın önde gelen tasarım firması IDEO ile birlikte tasarlandı.

HP Deskjet Avantajlı Mürekkep AIO Serisi, özel kalıp içi dekorasyonu, dünyanın önde gelen tasarım firmalarından IDEO ile birlikte tasarlandı. Bu kalıp içi dekorasyon sayesinde, HP, pratik olduğu kadar görsel açıdan da çok etkili grafikler üretiyor.

Ürün, ‘parlak’ kalıp içi tasarımı ve parlayan görünümüyle kullanıcının dikkatini kontrol panel alanına yönlendiriyor, böylece ürünün eşsiz özelliklerini araştırmaya teşvik ediyor. ‘Parlak’ tasarım kullanıcıda kalıcı bir izlenim bırakırken, her tür ev ortamına, tarz sahibi ve cazip bir tasarım sunuyor.

HP Deskjet Avantajlı Mürekkep 2060 AIO Serisi’ne kısaca bir göz atalım…

  • HP Deskjet Avantajlı Mürekkep AIO Serisi, sayfa başına son derece düşük bir maliyetle yüksek baskı hızı sağlıyor.
  • HP Deskjet Avantajlı Mürekkep 2060 AIO Serisi, sarf malzemeleri azaldığı zaman kullanıcıyı uyaran, kullanışlı bir LCD mürekkep düzeyi göstergesi içeriyor. Mürekkep kartuşuna erişimin kolay olması, değiştirilmesini de kolaylaştırıyor.