Anasayfa Haber MSI’dan 3DMark11 Dünya Rekoru

MSI’dan 3DMark11 Dünya Rekoru

6 saatlik kıyasıya kapışma, 5 sıvı nitrojen tankı ve uzun ayar aşamalarından sonra Amerika’nın şampiyonları Splave ve Romdominance’tan oluşan OCAlliance birinci oldu. Takım yarışmayı kazanmakla kalmadı, aynı zamanda P9213 puanla 3DMark11’in tekli GPU kategorisinde de dünya rekorunu kırdı.

Askeri harekat temasında yapılan yarışmada, MSI katılımcılara MSI’ın Askeri Sınıf bileşenlerini kullanan XPower anakart ve N580GTX-M2D15D5 ekran kartından oluşan bir sistem sağladı. Tüm sistemler 6 saatlik aşırı hız aşırtma denemelerinden başarıyla çıkarak MSI’ın anakart ve ekran kartında ağır şartlara dayanabilen kalitesini de kanıtlamış oldular. Yarışmada ayrıca CES 2011’de tanıtılan ve MSI’ın yeni Askeri Sınıf II bileşenlerini kullanan MSI P67 ve H67 yongasetli anakartları da gösterildi.

MSI Global Pazarlama Direktör Jason Lee, konuyla ilgili olarak “Askeri Sınıf Bileşenler MSI’ın üretim filozofisini anlatıyor. Amacımız kullanıcılara limitleri zorlayabilecekleri bir sistemin temellerini sunmak. Dünya rekorunun kırılması burdaki başarımızın bir ispatı” dedi.

Internet üzerinden canlı olarak da yayınlanan ve 130.000 kişinin izlediği etkinliği Justin.tv/msiusa adresinden tekrar izlemek mümkün. MOA 2011 skor tahtasına ulaşmak ve tüm katılımcıları görmek için http://msi-moa.com/11_am_scoreboard/ adresi ziyaret edilebilir.