Anasayfa Haber HTC Wildfire S

HTC Wildfire S

HTC Wildfireä’ın popülaritesi temel alınarak geliştirilen HTC Wildfire S, bünyesinde güçlü bir akıllı telefon deneyimi barındıran uygun maliyetli, kompakt ve eğlenceli bir cihaz. Facebook gibi beğenilen  sosyal sitelerin yanı sıra sesli mesajlaşma ve metin mesajlarıyla da yeni  arkadaşlıkların kurulup sürdürülmesini sağlıyor. Tek bir tuşla fotoğraflarınızı Facebook’ta yayınlamadan önce  etiketleyebilir ya da Android™ Market’teki en yeni keşiflerinizi paylaşabilirsiniz.

Yalnız 10.13cm boyu ve 5.94cm eni ile bugüne kadar ki en ufak HTC telefonlarından biri olan HTC Wildfire S, 3.2” inç zarif HVGA ekranıyla da öne çıkıyor.

Kırmızı, mavi, siyah ve beyaz dahil çok çeşitli renk seçenekleri arasından birini tercih ederek kendi tarzınıza ait özel telefonunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Telefonun ana ekranına en beğendiğiniz uygulamaları, kısayolları ve içerikleriyle tümüyle kişiye özel kullanım sunarken, otofokuslu 5 megapiksel renkli kamera, genişletilebilir microSD™ hafıza ve çeşitli ses ve görüntü formatlarına yönelik destek işlevleri ile cebe kolaylıkla sığan çok yönlü, muhteşem bir multimedya cihazını ortaya çıkıyor.