Anasayfa Haber AirTies’ın yeni “Kablosuz Geniş Ev Paketi”

AirTies’ın yeni “Kablosuz Geniş Ev Paketi”

AirTies,  çok katlı, geniş ya da betonarme yapılarda sıklıkla görülen “internet çekiyor, çekmiyor” karmaşasına son veriyor. AirTies’ın yeni “Kablosuz Geniş Ev Paketi” ile internet kullanıcıları hem kablolardan hem de sınırlardan kurtulacak.

Modem ve erişim noktasını bir arada sunan “Kablosuz Geniş Ev Paketi” 119 dolarlık özel kampanya fiyatı ile kapsama alanı sorununa ekonomik bir çözüm sunuyor.

Çok katlı yapılarda veya yoğun betonarme yerleşimin olduğu bölgelerde internet kullanıcılarının en büyük sıkıntılarından biri, kablosuz sinyallerin bazı noktalarda zayıflaması… Hatta bazen küçük metrekareli evlerde bile kalın beton duvarlar nedeniyle arka odadan kablosuz erişim sağlamak mümkün olmayabiliyor.  Bu nedenle kablosuz internet kullanıcıları çoğu zaman evlerinin bazı bölümlerinde internete ya bağlanamıyor ya da zayıf sinyaller nedeni ile istediği performansı alamıyor. Kullanıcıların hayatını kolaylaştıran çözümler geliştiren AirTies, tüm bu sorunlara son verecek bir paket hazırladı: “Kablosuz Geniş Ev Paketi”…  Air 5340 modem ve Air 4310 erişim noktasından oluşan bu paket ile artık evinizin her yerinden kablosuz internete bağlanma özgürlüğü başlıyor.

Kablosuz ağının kapsama alanını genişletmek isteyen veya kabloludan kablosuz ağa geçmek isteyen internet kullanıcıları için çok ekonomik bir çözüm sunan “Kablosuz Geniş Ev Paketi” sınırlı bir süre için 119 dolarlık fiyatı ile raflarda yerini aldı.