Edimax Pilli 3G Router

In Haber by Burak AlkanLeave a Comment

Gerçek Mobil Deneyimi için Şarj Edilebilir Li-ion Pilli Yapı

Eğer elektrik olmayan bir yerde internet bağlantısına ihtiyacınız varsa,3G-6218n 3G Router sizin için en iyi seçim.Sadece piyasadaki en küçük 3G Router olmasıyla değil,şarj edilebilir Li-ion pilli yapısıyla da herhangi bir yerde internete bağlanabilme imkanıyla da fark yaratıyor. Bir çok kullanıcı parkta,trende ve hatta bir çölde bile 4 saatlik kablosuz bağlantı hazzını yaşayabilir.

Hem 3G/3.5G Hem de Kablolu/xDSL Modemleri Destekler

3G/3.5G modem kartını basitçe USP portuna bağlayın ve bu küçük geniş bantlı router internet bağlantınızı diğer kullanıcılarla 14,4 Mbps hızına kadar paylaşmanızı sağlasın.3G/3.5G internet erişimi mevcut olmadığında,kablolu/xDSL modemleri de Ethernet portuna bağlama opsiyonunuz bulunuyor. 3G-6218n’le otomatik olarak kablolu internete geçiş yapılabiliyor.

iPhone, HTC, Blackberry, Nokia, Sony Ericsson ve Diğer Akıllı Telefonları Destekler

3G/3.5G ve kablolu/xDSL modemleri desteklemesinin yanında, iPhone, HTC, Blackberry, Nokia, Sony Ericsson ve diğer birçok akıllı telefon üzerinden internet erişimini de sağlar.

En Son Yeşil Ethernet Teknolojisi Dizaynı

Yeşil Ethernet teknolojisi sayesinde 3G-6218n, güç kaynağını Ethernet aktivitesine ve kullanılan kablonun uzunluğuna göre ayarlayabiliyor. Bu 3G router sadece ihtiyacı kadar olan gücü kullanarak,minimum elektrik tüketip maksimum performans sağlayabiliyor.

IEEE 802.11n aracılığıyla Etkileyici Veri Aktarımı

Edimax 3G-6218n  IEEE 802.11b/g/n standartlarıyla uyumludur.Kablosuz veri aktarım hızı 150Mbps’a kadar çıkabilir ve sinyal alım gücü standart bir  802.11g/b routerdan 3 kat daha fazladır.