Anasayfa Makale Pratik NVIDIA CUDA Destekli Programlar

NVIDIA CUDA Destekli Programlar

NVIDIA’nın ekran kartını programları hızlandırmada kullanılan teknolojisi CUDA’yı destekleyen piyasadaki farklı programlar.Elemental Technologies Badaboom

Fiyat: $ 29.99

Bu hareketli ve sezgisel CUDA uygulaması video dönüştürme işlerini hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştiriyor.CyberLink MediaShow Espresso

Fiyatı: 39,95 $

Bu uygulama videoları dönüştürmeyi kolaylaştırıyor ve ATI Stream desteği de mevcut. Aynı zamanda dizüstü bilgisayarlarda da çalışıyor.

Nero Move it

Fiyatı: $ 49.99 (kutu), 29,99 $ (download)

Bu multimedya dönüştürme uygulaması birçok biçimleri destekler.

Power-Director 9

Fiyatı: $89.95

PowerDirector 9 yüksek tanımlı video düzenleme ve çıktı alma desteği sunan tüketici odaklı bir video düzenleme programıdır. Program, önemli bir proje oluşturmak için gereken süreyi azaltmak, için GPU hızlandırmalı H.264 kodlama ve 10 CUDA hızlandırmalı video efektleri için destek de içerir.

Super Loiloscope

Fiyat: $88.00

LoiloScope iki Japon eski oyun yaratıcıları tarafından geliştirilen ve bir oyun gibi son derece sezgisel kullanıcı arayüzüne sahip olan yüksek hızlı GPU tabanlı bir video düzenleme yazılımı olarak nitelendirilmekte.

TotalMedia Theatre 5

Fiyat: $99.99

ArcSoft TotalMedia Theatre evrensel bir çoklu ortam DVD ve video oynatıcı yazılımdır. Yazılım CUDA ve Stream sayesinde standart çözünürlüklü videoları HD çözünürlüğe upscale edebilmekte.

MotionDSP vReveal

Fiyat: Ücretsiz

Birçok temel tüketici cep telefonları gibi düşük çözünürlüklü kaynakları kullanarak video çekiyor ve internette arkadaşları ve aileleri ile paylaşıyor . Ama çekilen medya genellikle kötü detay, sakatlık ve kumlanma efektini bünyesinde barındırıyor. MotionDSP bu düşük kaliteli videoların kalitesini artırmak ve cihaz çıktısını daha iyi bir ürün yapmak için vReveal’ı geliştirmiş.

TMPGEnc Video Mastering Works 5

Fiyat:  $ 99.95

Ödüllü TMPGEnc 4.0 XPress’in halefi burada. Birçok giriş ve çıkış biçimleri, ayrıntılı parametre ayarları, hızlı ve hassas kesme düzenleme modu, video format dönüştürme, sıkıştırma, malzeme oluşturma ve çok daha fazlası bu program tarafından desteklenmekte!

CUDA Destekli Şifre Kırma Programları için Technopat Forum’a Göz Atabilirsiniz