Anasayfa Makale ATI Stream Destekli Programlar

ATI Stream Destekli Programlar

Adobe Flash Player 10.3 (Google Chrome ile birlikte geliyor)

Adobe ve AMD, ATI Stream özellikli GPU’lar ile donatılmış Windows tabanlı bilgisayarlarda donanımsal video hızlandırmadan yararlanarak Flash Player 10.3 video oynatma performansını artırmak için yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

ATI Video Converter

ATI Stream teknolojisini kullanarak, ATI Radeon ™ HD 4000/5000/6000 Serisi grafik kartı sahiplerine, çeşitli tüketici elektroniği cihazlarında kullanılmak üzere SD ve HD video tiplerini dönüştürmede hızlandırma sağlanmakta. Bu iş için ücretsiz ATI Video Converter kullanılabilir. Yazılım Catalyst sürücü paketinin son sürümü ile geliyor.

CyberLink Media Espresso 6.5

Daha gelişmiş kodlama işlevleri için CyberLink MediaEspresso video dönüştürme uygulaması, hızlı bir şekilde Apple iPhone ve Sony PSP gibi taşınabilir cihazlarda kullanmak için dijital video dosyalarını ATI Stream teknolojisi ile AMD’nin özgün Unified Video Decoder 2 (UVD 2) motorunu kullanarak dönüştürebilir.

Cyberlink PowerDirector

PowerDirector 9 yüksek tanımlı video düzenleme ve çıktı alma desteği sunan tüketici odaklı bir video düzenleme programıdır. Program, önemli bir proje oluşturmak için gereken süreyi azaltmak, için GPU hızlandırmalı H.264 kodlama ve 10 CUDA hızlandırmalı video efektleri için destek de içerir. Yazılım aynı zamanda dünyanın ilk 64 Bit son kullanıcı video düzenleme yazılımı.

TotalMedia Theatre 5

Fiyat: $99.99

ArcSoft TotalMedia Theatre evrensel bir çoklu ortam DVD ve video oynatıcı yazılımdır. Yazılım CUDA ve Stream sayesinde standart çözünürlüklü videoları HD çözünürlüğe upscale edebilmekte.