Canon’dan yeni yüksek performanslı CR-50 tarayıcı…

In Haber by Burak AlkanLeave a Comment

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon, masaüstü çek, fiş ve kupon tarama ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan ve dakikada 50 çek tarayabilme olanağı sağlayan yeni imageFORMULA CR-50 tarayıcısıyla fark yaratıyor.

Değişen ve çeşitlenen tarama gereksinimlerini karşılamak üzere yenilenen yazılımı ve yükseltilen özelliklerle donatılan imageFORMULA CR-50 çek ödeme işlemlerini daha hızlı ve ekonomik hale getirerek şirketlerin merkez ya da idari birimleri, şubeler gibi etkili çek verisi tarama ve okumasının talep edildiği iş ortamları için ideal çözümler sunuyor.

Güvenilirlik ve görüntü netliği için geliştirilmiş görüntü işleme teknolojisine sahip İmageFORMULA CR-50, ergonomik tasarımı ile yer sıkıntısı çekilen kasiyer tezgahları veya masaüstleri gibi alanlar için  ideal…

imageFORMULA CR-50, yüksek hassasiyette veri alımının garantilenmesi için Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisi destekli Manyetik Mürekkep Karakter Tanıma özelliğini kullanarak, okuma doğruluğunu artırıyor ve harcanan mesai süresini azaltıyor.

İmageFORMULA CR-50 Metin Filtreleme gibi bir dizi güçlü görüntü işleme özelliği ile fondaki “parazitleri” bile gidererek kusursuz kalitede net bir görüntü elde edilmesini sağlarken, aynı zamanda ciro bilgilerini yazdırabilme imkanı da sunuyor. Tüm bunlara  alternatif olarak, mevcut baskı “ekleme” özelliği kullanan İmageFORMULA CR-50, taranan görüntülere yinelenen veya çekle ilişkili bilgiler de yazdırabiliyor.

CR-50 Canon’un kağıt kullanım teknolojisini de kullanarak kullanıcılarına güvenilir bir çek işlemi garantisi sunuyor; kesinti yaşanmadan işlem yapılmasını güvence altına alan CR-50 kızılötesi çift besleme tespiti, kağıt kalınlığı ayarı ve kağıt sıkışması riskini asgari düzeye indirebilmesiyle daha da etkileyici…

Bankacılık veya finans gibi uzman programlarla işlem yapan tüm sektörler imageFORMULA CR-50 ile birlikte Yazılım Geliştirici Kitini de (SDK)  kullanabiliyor ve 3. taraf uygulama yazılımını mevcut iş akışlarına sorunsuz bir şekilde dâhil edebiliyor.