Anasayfa Haber Tissot’un ilk analog perpetual (sürekli) takvimli saati hazır

Tissot’un ilk analog perpetual (sürekli) takvimli saati hazır

Bütünüyle yenilenmiş mekanizmasıyla Tissot Tradition markanın ilk perpetual takvimli saati olma özelliğini taşıyor. Detaylarıyla nefes kesen G15.561 mekanizmasıyla İsviçre saat yapımcılığının ulaşabildiği en üst seviyenin nadide bir örneği olan saat, 21. yüzyıl sonuna kadar hiç ayarlanmaksızın kusursuz bir şekilde çalışacak şekilde programlanmış. Mükemmel bir tasarım estetiğiyle kusursuz bir teknolojinin örneği olan G15.561, zamana damgasını vuran inovasyonlarıyla ünlü Tissot geleneğinin de en yeni temsilcisi olarak öne çıkıyor.

Klasik saat ustalığının inceliği ve ultra modern teknolojinin üstünlüğü bir arada

Yeni Tissot Tradition koleksiyonu, ultra modern teknolojiyle nostaljik öğeleri başarıyla bir araya getiriyor. Vintage duygusu yaratan çağdaş materyallerin kullanıldığı saatin asil formu detaylarda saklı. Narin konturların oluşturduğu şıklıkla tanımlanan saat; kalite ve asaleti segmentinde en uygun fiyata sunan ürün olarak da iddialı.

 

Geleneksel olarak işlevsel

Tissot Tradition 2011 serisini, hem kronograflar hem de üç-kollu mekanizmaya sahip erkek modelleri oluşturuyor. İnce zevkin sembolü olarak antrasit, gümüş ve siyah kadran renkleri hem bugünün hem geleceğin zihniyetini taşıyan bir anlayışla düşünülmüş. Kadranın geçmişin esintilerini taşıyan ince detayları kendini çeliğin klasikliğinde ve derinin zamansızlığında yineliyor. Hem performansın hem stilin aynı anda olamayacağını düşünen ancak yeniliklere karşı koyamayan saat tutkunları, bu saatte aradıkları her şeyi bulacaklar.

Özellikler:

  • İsviçre yapımı quartz mekanizması – pil bitimini haber veren belirteçli perpetual takvim G15.561 (EOL)
  • Çizilmeye dayanıklı safir Kristal cam
  • 316L paslanmaz çelik kasa
  • 30 atm/bar su basıncına dayanıklılık
  • Kelebek kelepçeli 316L dayanıklı paslanmaz çelik bilezik
  • Kelebek kelepçeli deri kayış