Anasayfa Haber Intel Huron River işlemcili Haier notebook Türkiye’de

Intel Huron River işlemcili Haier notebook Türkiye’de

Haier’in Türkiye temsilcisi DataStar, yaz aylarına Intel Huron River işlemcili yeni notebook’larla hareket getiriyor. Intel’in 2. nesil yeni işlemcisi olan Huron River’i kullanılan Haier T5N serisi, iki model ile satışa sunuldu. Diğer Haier notebook’larda olduğu gibi Haier T5N serisi de gelişmiş teknik özelliklerine oranla uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

15.6 inç WXGA parlak LED ekranı olan Haier T5N serisinde HDMI, Bluetooth, e-SATA yuvaları bulunuyor. Intel Core i5-2410M 2.3GHz işlemci kullanılan notebook’larda 4GB bellek ve 500GB’lık sabit disk bulunuyor. Linux işletim sistemiyle sunulan T5N1 modeli 699 dolar; Microsoft Windows 7 Home işletim sistemli T5N2 modeli ise 799 dolar fiyatla satışta. Haier T5N model notebook’un bazı teknik özellikleri şöyle:

Haier T5N Notebook

–       Intel Core i5-2410M 2.3GHz (Huron River) işlemci,

–       15.6 inç parlak LED ekran,

–       4 GB DDR3 bellek,

–       500 GB sabit disk,

–       NVidia GeForce 520M N12P-GV-B ekran kartı,

–       DVD-RW sürücüsü,

–       10/100/1000 Gigabit Ethernet,

–       802.11b/g/n kablosuz İnternet,

–       0.3 M piksel video kamera,

–       Bluetooth,

–       HDMI giriş yuvası,

–       3 x USB yuvası,

–       1 adet (USB ile paylaşımlı) e-SATA yuvası,

–       374 x 247.5 x 35 mm boyutlarında,

–       2.47 kg ağırlığında,

–       Fiyat: T5N1 (Linux işletim sistemli)                             699 USD+KDV

T5N2 (Windows 7 Home işletim sistemli)           799 USD+KDV

 

Haier T5N notebook’a ilişkin ayrıntılı bilgi için:

DataStar, 0216- 544 1200 www.datastar.com.tr

DataStar hakkında:

2008 yılı sonunda kurulan DataStar Bilgi Teknolojileri A.Ş., notebook ve tüketici elektroniği başta olmak üzere her türlü BT (bilgi teknolojileri) ürününün ithalatı ve yurt içinde dağıtımını yapmaktadır. Merkezi İstanbul’da olan şirketin Ankara’da şubesi bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini amaç edinmiş olan şirket, 2 binin üzerindeki bayisi, 50’nin üzerindeki yetkili teknik servisi ile Türkiye’nin her yerine ulaşan bir satış ve hizmet ağına sahiptir. Deneyimli kadrosu ve yaygın hizmet ağı nedeniyle anahtar teslimi projeler de gerçekleştiren şirket, yurtdışı pazarlarda da etkin olmayı hedeflemektedir.

 

Marka ve ürün portföyünü sürekli genişleten şirket Notebook, Netbook, LCD Monitör, Projeksiyon cihazı, Network ürünleri, Yazılım, Ses sistemleri, Multimedia ürünleri, Yazıcı, Çevre birimleri ve Tüketici elektroniği alanlarında Haier, Lacie, PQI, Biostar, TP-Link, Asrock, ADATA, Disney, CKP, HP, KTC, Promex, Egreat, Princo, Vogec gibi güçlü markaların distribütörlüğünü; HP, Dell, Acer, Samsung, Intel, Asus, Toshiba, Kingston, Lenovo ve Microsoft gibi güçlü markaları ise yurtiçinden alıp dağıtıcılığını yapmaktadır. www.datastar.com.tr