Anasayfa Haber MediaMarkt Mağazaları iPhone’da!

MediaMarkt Mağazaları iPhone’da!

Media Markt dünyasının inanılmaz fiyatları ve cazip fırsatları, iPhone aplikasyonu ile cebinize geliyor! Artık fırsatları daha da hızlı takip edebileceksiniz.

Türkiye’deki 17 mağazası ile dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt, teknoloji severlerle iPhone aplikasyonu ile de buluşuyor. Artık dilediğiniz yerden, dilediğiniz saatte Media Markt ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilecek, fırsatları kaçırmayacaksınız.

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt’ın iPhone’daki aplikasyonu sayesinde, güncel fiyatları sürekli takip edebilecek, Media Markt’ın teknoloji severlere sunduğu benzersiz kampanyalardan anında haberdar olabileceksiniz.

Beğendiğiniz ürüne hemen ulaşabilmeniz için size en yakın Media Markt mağazasını görebilecek, tüm mağazaların iletişim bilgileri dilediğiniz an ekranınıza taşıyabilecek, hatta dilerseniz harita üzerinde görüntüleyip, tarif alabileceksiniz.

iPhone kullanıcılarının tek yapmaları gereken, Apple store üzerinde “Media Markt Turkey” yazmaları ya da http://itunes.apple.com/tr/app/media-markt-turkey/id418129470?mt=8# linkine tıklamak.