Fujitsu’dan okula dönüş hediyesi

In Haber by Ali GüngörLeave a Comment

Fujitsu tarafından bir “Okula Dönüş” ürünü olarak tasarlanan LIFEBOOK SH531 dizüstü bilgisayar, öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. İşlevselliği uygun fiyat / performans oranıyla sunan Fujitsu, gençlerin çağın ritmini yakalamalarına LIFEBOOK SH531’ın çarpıcı özellikleri ile yardımcı oluyor.

Artık uygun maliyetli bir dizüstü bilgisayar edinmek için işlevsellikten ödün vermek gerekmediğini ifade eden Fujitsu Türkiye İstemci Teknoloji Satış Yöneticisi Gökhan Özveren LIFEBOOK SH531 ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Gerek yüksek performansları ve güvenlik özellikleri, gerekse çevre dostu tasarımları ile dikkat çeken LIFEBOOK ailesine bir yeni ürün daha katıldı. Ailenin yeni üyesi LIFEBOOK SH531, şimdi de gençlerin hizmetinde. Yeni ürünümüz onlara eğitimleri süresince bir arkadaş kadar yakın olacak. LIFEBOOK SH531 öğrencilere okulda ve evde çok rahat ve pratik bir kullanım sunacak. LIFEBOOK SH531, uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar arayan küçük işletmeler için de ideal bir çözüm sunuyor.”

 

Ekranı parlamaz, klavyesi su geçirmez

Özellikle gençlerin hızlı ritmine ayak uydurabilen LIFEBOOK SH531, açık havada çalışmayı kolaylaştıran parlamayan ekranı, sıvı dökülmelerinden etkilenmeyen klavyesiyle rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.

 

Kaybolursa dert etme!

Unutma, kaybolma veya çalınmaya karşı bilgisayarın takip edilmesini mümkün kılan Computrace® özelliği, günü hızlı yaşamaya alışkın gençlere önemli bir avantaj sunuyor.

 

İstediğin yerden bağlan, DVD’ni hemen izle

Yerleşik Bluetooth, WLAN, harici UMTS (Universal Mobile Telecommunication System) ve eSATA girişi için ExpressCard yuvası sayesinde kullanıcılar sürekli bağlantı avantajını yakalıyor. Intel®’in Kablosuz Ekran Teknolojisi sayesinde ise dizüstü bilgisayarın kablosuz bir şekilde harici bir ekrana bağlanması da mümkün oluyor.

 

Enerjiyi verimli kullanır, minimum karbon salınımı yaratır

Fujitsu, LIFEBOOK SH531’i minimum karbon salınımı yaratacak şekilde tasarladı. Ürünün sistem tasarımı enerji verimliliğine odaklanıyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına otomatik olarak adapte olabilen ikinci nesil Intel® Core™ i3 ve i5 işlemciler sayesinde pil ömrü altı saatin üzerine çıkıyor.