Saturn’den Ücretsiz Online Oyunlar

In Haber by Ali GüngörLeave a Comment

Dünya markalarını uygun fiyat ile müşterilerine sunan Saturn, web sitesinde ziyaretçilerine artık sınırsız ve ücretsiz oyun keyfini yaşatıyor. Teknoloji tutkunları, Saturn’un resmi web sitesi www.saturn.com.tr’den Dünya’nın en ünlü web üzerinden oynanan oyunları ile sınırsız eğlence dünyası ile tanışacak. Bu sistemin en büyük avantajı ise, Browsergames olarak adlandırılan, internet tarayıcı içerisinden oynanan oyunlarına, www.saturn.com.tr internet sitesinden indirme işlemi ile vakit kaybetmeden ulaşabileceksiniz.

“Yaşasın Cimrilik” sloganıyla tüketicilerine seslenen İstanbul’un en teknolojik mağazası Saturn,  www.saturn.com.tr adresini ziyaret eden kullanıcılarına, sadece kayıt butonundan siteye kaydolup oyunlara rahatlıkla erişebilme kolaylığı sağlıyor. İster uzay mekiğinizle çılgın bir macera yaşayın, ister denizde dalgalarla boğuşun, ya da canlı besleyin… Dilediğiniz macerayı seçin ve sayfamızda sınırsız oyun keyfinin tadını çıkarın!

Oyuna başlamak için hazır mısın?

Saturn’un internet sitesine kaydolup, maceramı denizde yaşarım derseniz, Seafight oyununa başlayabilirsiniz. Uzay pilotluğuna merakınız varsa, Darkobit ile tehlikeli uzaylıları alt edebilirsiniz. Ben barışçıl insanım, hayvanları besler büyütürüm derseniz, Farmerama tam size göre. Mitolojik bir macera isterseniz, Maestia ile Karanlığın Kralı’na ışık tutabilirsiniz. Beni hayvanın da normali bulmaz derseniz, Zoomumba’da kendi hayvanat bahçenizi kurabilirsiniz. Oyuncu cimriler oyun keyfini sınırsız yaşar.

Saturn’lular Darkorbit oyunu ile uzayda saldırıya geçiyor

Uzay oyununda çekişmeli savaşlar şeklinde oynanan Darkorbit ile eğlenceli zaman geçirmek isteyen herkes, www.saturn.com.tr internet sitesinde ücretsiz online oyun oynamanın avantajını yaşıyor. Uzayın bitmek bilmeyen büyüklüğünde, ister tek başına, ister ittifakını kurarak yolculuk yapmak isteyen Saturn’lular, www.saturn.com.tr internet sitesine akın ediyor. Dünya genelinde 49 milyon kullanıcının oynadığı Darkorbit oyunu, Saturn’un resmi web sitesi kullanıcılarına özel, ücretsiz bir platformda kullanım kolaylığı sağlıyor.

Farmerama çılgınlığı tüm Saturn’luları sarıyor

Online oyunlara artan ilgi ile Farmerama çılgınlığına Saturn da katıldı ve www.saturn.com.tr internet sitesinden teknoloji tutkunlarını zevkli ve eğlenceli bir dünyada buluşturuyor. Kullanıcıların kendi çiftliğini kurarak, usta bir çiftçi olması şeklinde eğlenceli bir dünya yaratan Farmerama, Saturn’un resmi web sitesi teknolojisi sayesinde, teknoloji ve oyun severleri buluşma noktası olacak. Haydi, çizmelerinizi giyin, köy hayatına siz de Saturn teknolojisi ile katılın.