Vodafone 555

In Haber by Burak AlkanLeave a Comment

Vodafone, Facebook işbirliği ile geliştirdiği Vodafone 555 ile Facebook severlere yepyeni fırsatlar sunuyor. Vodafone, Türkiye’nin ilk bu düzeyde Facebook entegrasyonu sunan cep telefonu Vodafone 555 ile sosyal ağ meraklısı gençleri keyifli bir Facebook deneyimine davet ediyor. 

Küresel güç ve deneyimini kullanarak Türkiye pazarına yönelik yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklanan Vodafone, Türkiye’nin ilk bu düzeyde Facebook entegrasyonu sunan cep telefonu Vodafone 555 ile gençlere, bilgisayarlarındaki Facebook deneyimini birebir cep telefonları üzerinden yaşamayı vaat ediyor.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı stratejisi doğrultusunda abonelerinin hayatını kolaylaştıracak yenilikleri onlara en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen Vodafone Türkiye, Vodafone 555 ile gençlere 7/24 Facebook iletişiminin keyfini çıkarma fırsatı sağlıyor.

Facebook kullanıcısı gençlerin yüzünü güldürecek pek çok ayrıcalıklı fırsatı bir araya getiren Vodafone 555, Türkiye’deki gençlerin de Facebook kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurularak, onların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış olmasıyla GSM sektöründe bir ilke imza atıyor.