Fujitsu LIFEBOOK SH531 ile Mobil Yaşam Daha da Kolay

In Haber by Ali GüngörLeave a Comment

Dünyanın lider bilişim firmalarından Fujitsu’nun yeni LIFEBOOK SH531 ürünü, günlük mobil hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir dizüstü bilgisayar olarak dikkat çekiyor. Evde, ofiste, okulda ve yolda kullanılabilen LIFEBOOK SH531, 2 kilogramın altındaki ağırlığı ve 13.3 inçlik (33,8 cm) boyutuyla öğrencilerin, kadınların, çalışanların çantasına rahatlıkla sığabiliyor, kolaylıkla taşınıyor. Gelişmiş özellikleriyle yüksek performans sunan ürün sayesinde kullanıcılar internete istedikleri zaman, istedikleri yerden bağlanabiliyor.

Fujitsu’nun mobil yaşamı destekleyen yeni ürünler sunmak için sürekli çalıştığını belirten Fujitsu Türkiye İstemci Teknoloji Satış Yöneticisi Gökhan Özveren LIFEBOOK SH531 ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Kullanıcıların hayatını kolaylaştıran, bulundukları her yerde internete bağlı kalmalarını sağlayarak mobil yaşama destek olan ürünlere odaklanmaya devam ediyoruz. LIFEBOOK SH531, öğrencilerin yanı sıra zamanının çoğunu dışarıda veya yolda geçirmesi gereken çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Kadınların çantasına sığabilen çok pratik ve kullanımı kolay bir ürün. Çalışanlar, yanlarında taşıyabilecekleri bir veri merkezinin işlevini yerine getiren LIFEBOOK SH531 ile her zaman, her yerde dosyalarına erişebiliyor, sunum yapabiliyorlar.”

Hem iş, hem eğlence arkadaşı

LIFEBOOK SH531, gücünü ikinci nesil Intel Core i3 ve i5 işlemcilerden alıyor. Intel’in en yeni mobil platformuyla da desteklenen ürün, diğer dizüstü bilgisayarlara oranla daha hızlı çalışmasıyla öne çıkıyor. WLAN, Bluetooth, Intel Wireless Display desteği, eSATA ve ExpressCard yuvası sayesinde kullanıcılara sürekli bağlantı avantajını sunuyor.

Opsiyonel 3G desteği sayesinde LIFEBOOK SH531 ile operatörlerden temin edilen USB internet bağlantılarına gerek kalmadan, özgürce internete bağlanılabiliyor. HDMI portu sayesinde ise bilgisayar, LCD ve plazma ekranlara kolayca bağlanabiliyor. Bu sayede kullanıcılar, iş sunumlarını sorunsuz bir şekilde büyük ekranlarda yapabiliyor.

İş dışında da kullanıcıların en iyi dostu olmaya aday olan LIFEBOOK SH531’e opsiyonel olarak Blu-Ray Disk sürücüsü entegre edilebiliyor. Parlamayan ekranın da yardımıyla her yerde yüksek kalitede film ve video izlenebiliyor. Kesintisiz internet bağlantısının yanı sıra ürünün geniş HD ekranı, 1.3 Megapixel’lik entegre kamerası ve dijital mikrofonu bulunuyor. Böylece LIFEBOOK SH531 sahipleri istedikleri zaman, nerede oldukları fark etmeksizin aileleri ve iş arkadaşlarıyla görüntülü ve sesli bağlantı kurabiliyor.