İndirin: Zoom Player 8.00 Final

In Pratik by Ali GüngörLeave a Comment

Windows bilgisayarlarda gülü ve esnek bir medya oynatıcı arıyorsanız Zoom Player tam size göre. İsteğe göre özelleştirilebilen, son derece popüler bu oynatıcı çökmeden, iyi bir performans ile sayısız medya formatını sorunsuz bir şekilde oynatabiliyor. Ücretsiz sürümü de bulunan ve son derece kullanışlı olan oynatıcının genel özelliklerini ve desteklediği formatları sizler için sıralıyoruz.

Ok tuşları ile klavyeden kolayca kontrol edebildiğiniz uygulamada Media Library, File Browser, Playlist, Color Control, Audio Equalizer, Bookmarks, Play History ve daha fazla özellik mevcut.

Zoom Player’ın bir diğer avantaşı da eski bilgisayarınızı bir Ev Medya Merkezi haline getirmenize imkan tanıması. Üstelik kullanması son derece kolay.

İşte Zoom Player’ın Bazı Özellikleri:

Install Center: Burada PC’niz hızla taranır ve eksik codecler, tarihi geçmiş eklentiler ortaya dökülerek bilgisayarınızın çöplüğe dönmeden en son standartları desteklemesi sağlanır.

Desteklenen Video Formatları:

DVD, BluRay, AVI, QuickTime (MOV/HDMOV), XVID, DIVX, Windows Media (WMV/ASF), Flash Video (FLV), Flash (SWF), Cellphone 3GPP (3GP/3G2), Kamera kayıtları (MOD/TOD), Ogg Movie (OGM), Theora (OGV), Real Media (RM/RMVB), VideoCD (VCD), Super VideoCD (SVCD), MPEG (MPG), MPEG2 Program (M2V/VOB/MOD), MPEG2 Transport (TS/TP/TSP/TRP/M2T/M2TS/MTS/PVA/TOD), MPEG4 (SP/ASP), H.264 (MPEG4 AVC), MPEG4 ISO (MP4), Matroska (MKV), Media Center DVR (DVR-MS), VP3, VP6, VP7, Digital Video (DV), Motion JPEG (MJPEG), FLIC (FLI/FLC).

Desteklenen Ses Formatları:

MP3, Windows Media (WMA), Advanced Audio Coding (AAC), OGG Vorbis (OGG), Free Lossless Audio CODEC (FLAC), CD-Audio (CDA), Dolby Digital (AC3), Cep telefonu (AMR), Digital Theatre Surround (DTS), LPCM, Monkey Audio (APE), Real Media (RA), MusePack (MPC), OptimFROG (OFR), Shorten (SHN), True Audio (TTA), WavPack (WV), Apple Lossless Audio Coding (ALAC), MIDI, Matroska (MKA), Wave Audio (WAV), SHOUTcast (Streaming), AIFF, MO3, IT, XM, S3M, MTM, UMX.

Desteklenen Etkileşimli Formatlar:

DVD, Hypertext Markup Language (HTML), Flash (SWF).

Desteklenen Görsel Forlatları:

JPEG (JPG), PNG, GIF, BMP, ICO, WMF, EMF, JFIF, RLE, WIN, VST, VDA, TGA, ICB, TIFF, FAX, EPS, PCX, PCC, SCR, RPF, RLA, SGI, BW, PSD, PDD, PPM, PGM, PBM, CEL, PIC, PCD, CUT, PSP, PN.

Yeni sürüm 60 geliştirme, 120 yeni özellik ve ayar, 100 hata düzeltmesi ve yepyeni format destekleri, daha iyi performans ve daha yüksek görüntü-ses kalitesi sunuyor. İndirip denemenizi tavsiye ediyoruz.

İndirmek için tıklayın… Download: Zoom Player 8.00