Anasayfa Oyun PayPal’dan Battle.net Sürprizi

PayPal’dan Battle.net Sürprizi

Blizzard’ın, tüm oyunları için kullandığı battle.net sağladığı olanak ve kalitesi ile gün geçtikçe daha da ön plana çıkıyor. World of Warcraft, Starcraft ve Diablo serilerini battle.net üzerinden satın alabiliyor, oyunlar için gerekli olan aylık ödemeyi gerçekleştirebiliyorsunuz. İlk olarak 1996  senesinde Diablo için server desteği sağlayan bu program şu an Blizzard’ın tüm kullanıcılarını barındıran bir sistem haline gelmiş durumda.

Battle.net ile daha çok haşır neşir olan kesim World of Warcraft oyuncuları olduğu için zaman zaman sıkıntı yaşamışlardır. Resmi ağızdan son dakika haberi olarak geçirilen yeni anlaşma sayesinde artık tüm battle.net üyeleri, PayPal üzerinden ödeme yapabilecekler. Daha önceden PayPal üyeliği olanlarda, üyeliklerini battle.net ile birleştirebilecekler.

PayPal gibi müşteri ve firma arasında aracı olup sıkıntısız bir biçimde ödeme yapan, bir başka kuruluş olmadığına göre, bu son yeniliğin takipçilerin ödeme koşullarına bir hayli kolaylık sağlayacağı şimdiden belli.