Anasayfa Oyun Playstore’un Katkılarıyla Technopat.net Okurlarına Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter Hediye Ediyoruz!

Playstore’un Katkılarıyla Technopat.net Okurlarına Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter Hediye Ediyoruz!

10 Mayıs günü, Playstore’un  katkılarıyla düzenlediğimiz Mount & Blade: Warband: Napoleonic Wars DLC ödüllü yarışmamıza olan yoğun ilgi nedeniyle ve siz değerli okurlarımız için başka bir yarışma daha düzenliyoruz. Yine Playstore’un  katkılarıyla Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter hediye ediyoruz. Bu yarışmamızda daha farklı bir konsept hazırladık ve sizi zor tarihi sorularla başbaşa bırakmayacağız. “Yeni yarışmada konsept ne?” diyorsanız, aşağıdaki yarışma detaylarını okumanız bu konuda size yarar sağlayacaktır.

Yarışma Detayları

ÖNEMLİ: İlk yarışmaya katılıp ödülü kazanan yarışmacı, diğer Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter yarışmalarına katılamaz.

Yarışmaya katılıp, ödül kazanamayan yarışmacıların, ikinci bir yarışma için her zaman hakları olacaktır.

Yarışmayı kazanan yarışmacıyla doğrudan iletişime geçerek oyunu nasıl indirip kuracağını anlatan bir rehberi kendisine ulaştıracağız.

Herkesin sadece bir katılım hakkı vardır. Aynı kişinin birden fazla e-posta hesabı ile yarışmaya katıldığı tespit edildiği takdirde, ödülü kazanan yarışmacının KEY’i, Playstore yetkililerine bildirilerek iptal edilecektir.

Technopat.net yönetimi, herhangi bir sebeple yarışmayı iptal etme, kuralları değiştirme ve yarışma tarihinin başlangıç ve bitiş tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.

Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter ödüllü yarışmamızın başlangıç ve bitiş tarihleri şöyledir:

Başlangıç: 21/05/2012 – 19:00

Bitiş: 23/05/2012 – 00:00

Yarışma Nasıl Olacak?

Sizden istediklerimiz: Pazartesi gününden itibaren Technopat.net’te yayınlayacağımız haberleri çok dikkatli okumalısınız. Noktalama işaretlerine kadar çok iyi inceleyerek okuyun ki, yarışmanın birincisi siz olun. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri sitemizde yayınlanacak olan haberlerin herhangi birine bir görsel yerleştireceğiz. Bu görsele, öyle ulu orta bir yerden değil, metin içerisindeki bir harfte, noktaya, virgüle ya da başka bir noktalama işaretine tıklayarak ulaşabileceksiniz. Metne yerleştirdiğimiz bu gizli görseli bulup, bu görseli nerede bulduğunuzu haberin linkine ve görselin gizli olduğu yerle birlikte, görsel dahil bildirim maili atan ilk kişi bizden Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter kazanacak.

Hatırlatma: Yarışmayla ilgili maillerinizi lütfen [email protected] adresine yollayınız. “Doğru şekilde mail atan ilk yarışmacı”, ödülün sahibi olacaktır.

ÖNEMLİ: Görselin, metne bizim yerleştirdiğimiz görsel olduğundan emin olun. Aksi hâlde alâkası olmayan bir görsel gönderdiğinizde katılımınız iptal edilecektir.