HP Spectre XT Ultrabook

HP’den 5 Farklı Ultrabook Modeli!

In Haber by Ali Güngör2 Comments

HP Spectre XT Ultrabook

HP Spectre XT Ultrabook

HP, Intel işlemcili ultra ince Ultrabook kervanına 5 yeni model ile katıldı! İşte Spectre ve diğerleriyle HP Ultrabook ailesi…

HP, değişen yüzünü Intel ile gerçekleştirdiği ULTRA TECH FASHION BY HP & INTEL isimli büyük bir buluşma ile duyurdu. Gecede, değişimin detaylarını basın mensuplarıyla paylaşan HP Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu Türkiye Ülke Müdürü Ertuğ Ayık, HP’nin değişim sürecini, tam 5 farklı kasaya ve performansa sahip Intel Ultrabook’lar ile başlattıklarını açıkladı. Sektördeki en geniş Ultrabook ürün portföyünü duyururken, bu değişimin ileride de farkı ürünlerle devam edeceğini aktaran Ertuğ Ayık, Intel ile olan birlikteliklerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

200’ü aşkın davetli tarafından bire bir test edilen Intel Ultrabook serisinin renkleri olan kırmızı, siyah ve gümüş grisinin parti mekanına hakim olduğu ULTRA TECH FASHION BY HP & INTEL gecesinde; tasarım ve mühendisliğin sınırlarını zorlayan, tasarım ödüllü HP Spectre Ultrabook ve HP Envy Ultrabook modelleri davetlilerden büyük beğeni topladı.

Partide, ultra ince ve hafif olmasının yanı sıra, en yeni nesil Intel işlemci ile güçlendirilen HP Ultrabook modelleri, tasarıma sofistike ve stil sahibi detaylar katan görünümüyle adından epey söz ettirdi.

HP Envy Ultrabook

HP Envy Ultrabook

HP, teknoloji ve stil trendlerini değiştirdi…

HP’nin yeni nesil Intel işlemcili Ultrabook’ları sayesinde değişen ve yenilenen teknoloji ve stil trendleri; tüketicinin her ihtiyacına uygun olarak düzenlendi.

HP Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık, “Kabul etmek gerekir ki, bilgisayar tasarımları bir süredir tüketicileri heyecanlandırmıyordu. Bugün, sunduğumuz yeni HP UltrabookTM serisi, bilgisayar tasarımında muazzam bir yenilik ve heyecan getirmekle kalmıyor; en üst kalitede ses sistemlerinden alabileceğiniz müzik dinleme performansını da HP Beats Audio teknolojisi ile bütün ürünlerinde sunuyor. Bu, şu ana kadar yakaladığımız en üst teknoloji ve tasarım üstünlüklerinden biri.” şeklinde konuştu.

HP, gecenin yıldızlarından yeni HP Spectre’yi hazırlarken, tasarımın ve mühendisliğin sınırlarını zorladı. İnanılmaz güçlü, hafif, ince ve çizilmeye dayanıklı bir cama sahip olan yeni HP Spectre, şık ve sofistike bir görünüm sunarak, beklentileri sıra dışı olanlar için tasarlandı.

HP Spectre Ultrabook modellerinin yanı sıra HP Envy Ultrabook modelleri de tarz ve sağlamlığı ile hafiflikten daha fazlasını isteyenlere özel olarak üretildi.

HP Envy Ultrabook

HP Envy Ultrabook

HP Ultrabook serisinin özellikleri

1,39kg – 2,2 kg arasındaki hafiflikleri ile farklı ihtiyaçlar için tasarlanan HP Ultrabook’ların, mat alüminyum kasalarının yanı sıra, göz alıcı kırmızı ve siyah detayları ile yumuşak rötuşlara sahip farklı seçenekleri bulunuyor.

2nci Nesil Intel Core işlemcili HP Ultrabooklar incelirken, performanstan ödün vermeden kullanıcılarına hızlı ve güvenilir bir deneyim sunuyor. 1,77cm – 2 cm arasındaki incelikleri ve 13,3- 15,6 inç arasında değişen ekran boyutlarının yanısıra HP Spectre’ye özel HD Radiance ekran seçeneği muazzam izleme keyfi sunuyor.

HP Ultrabook’lar, Beats Audio ses sistemi, dahili Subwoofer ve 2 hoparlörden 4 hoparlör desteğine kadar müziği en yüksek kalitede dinleyebilmeniz için yaratıldı. Müziği birden çok hoparlörden kablosuz bir şekilde yayınlayarak evinizi veya ofisinizi sinemaya çeviren yeni HP Spectre, Beats Audio teknolojisi ile müziği sanatçıların tasarladığı şekilde dinlemenizi sağlıyor.

Ada tarzında arkadan aydınlatmalı klavyesi ile HP Ultrabook’lar, loş ortamlarda rahatça bilgisayarı kullanmanıza imkan tanıyor. Kullanıcısını tanıyan akıllı klavye özelliği ile HP Spectre Ultrabook™, varlığınızı sezerek yakınken aydınlanıp, uzaklaştığınızda kararıyor.

En yeni nesil Intel işlemciler ve katı hal sürücüsü (SSD) ile yeni HP Ultrabook™ serisi ne zaman isterseniz saniyeler içinde açılıyor. Uzun pil ömrü sayesinde ve birden fazla bağlantı noktası ile sınırsız çalışma ve özgürce oyun oynama imkanı sağlıyor.