Total War: Rome 2 Live-Action Videosu Yayımlandı!

In Oyun by Deniz KocatürkLeave a Comment

Total War: Rome 2 için yayımlanan bir live-action oyuna olan ilgiyi daha çok arttıracak gibi görünüyor. Öyle ki, gittikçe daha çok izlenme sayısına ulaşan bu videonun haberini Total War Türkiye‘den kaynaklı olarak sizlere ulaştırıyoruz.

Total War: Rome 2‘yi beklediğimiz şu günlerde, oyun için ortaya çıkan pek çok materyalin oyuna olan ilgiyi ve heyecanı daha çok arttırıyor. Öyle ki, Total War Türkiye olarak da yayınladığımız makalelerin bu konuda katkısı oluyor tabii ki. Örneğin, “Total War: Rome 2 söylenti mi?” adlı makalemizde oyunun çıkma ihtimallerini sizlere sunmuştuk. Zaten içerikte bahsettiğimiz tüm durumları hep yaşadık, yaşıyoruz. Bugün IGN‘nin YouTubesayfasında yayımlanan bir live-action videosu ise oyuna olan bu ilgi ve heyecanı doruk noktasına taşıyacak cinsten.

Total War: Rome 2’nin Rome: Total War II – Face of Rome adıyla yayımlanan bu live-actionda, dönemin entrikalarını hem sert ve hem de müstehcen bir şekilde gözler önüne seriyor. Dönem hakkında her ne kadar fazla bilgiye sahip olduğumuzu bilsek de, şuana kadar oyun hakkında yayımlanan materyallerin nirvanası olduğunu kabul etmek gerekiyor. Çok başarılı bir şekilde hazırlanmış senaryosu ve kostümleriyle izleyenleri kendisine hayran bırakan Rome: Total War II – Face of Rome‘u aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler dileriz…

 

http://youtu.be/oKglskMfyWA

[Kaynak: Total War Türkiye]