Günün Android Uygulaması: Comics

In Mobil, Pratik by Deniz KocatürkLeave a Comment

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Comics uygulaması sayesinde pek çok çizgi romanı Android cihazınızdan kolaylıkla okuyabilirsiniz. Eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacak olan çizgi romanların bir kısmına ücretli bir kısmına da ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz.

Dijital olarak istediğiniz yerden kolayca erişebileceğiniz bir platform sunan ComiXology, 20.000’den fazla çizgi romanı kütüphanesinde bulunduruyor. “Ben şimdilik ücretsiz olarak okusam daha iyi …” diyorsanız 600 çizgi roman ücretsiz olarak erişiminize açık. Daha fazlasını isterseniz ücret vererek binlerce çizgi romanı okuyabilirsiniz.

ComicXology’nin Comics adlı çizgi roman uygulamasında popüler pek çok yayıncının çizgi romanları bulunuyor; Marvel Comics, DC Comics, Image, IDW, Archie... Yani kalitesiz gördüğünüz bir çizgi romana para vermeyeceksiniz ya da indirmek için zaman harcamayacaksınız. Android’inizde bir problem çıktığında, “Ah! O kadar para verdim, okuyamayacağım çizgi romanlarımı…” demeyin diye, comicXology, www.comixology.com adresinden de satın aldığınız veya ücretsiz olarak indirdiğiniz çizgi romanları okumanıza imkân sağlıyor.

Comics Android uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için tıklayın…