Google Nexus 7 Tablet Bilgisayar

ASUS ve Google’dan Yeni 3G Nexus 7

In Haber by Ali GüngörLeave a Comment

Google Nexus 7 Tablet Bilgisayar

Google Nexus 7 Tablet Bilgisayar

Google’ın adını taşıyan ASUS Nexus 7 tablet 3G modeliyle geliyor. İşte yeni Nexus 7 tablet haberinin kaynağı ve beklenenler…

Google Nexus 7 olarak tanıdığımız tabletin aslında ASUS olduğunu daha önce sizlerle paylaşmıştık. Şimdi Modaco kaynaklı habere göre ASUS’un içerisinden bazı kaynaklar yeni bir Nexus 7 tablet bilgisayarın geliştirildiğini aktarıyor.

Peki Nexus 7’nin farkı ve yeniliği ne olacak? Aslında son derece basit, Google Nexus 7 sadece WiFi bağlantı seçeneğiyle piyasaya sürüldü, doğal olarak şimdi de 3G bağlantı desteği sunan bir sürümü hazırlanıyor. Nexus 7’nin donanım özelliklerinin değişmesi beklenmiyor, çıkış tarihinin ise Kasım ayı olması, yılbaşı alışveriş sezonundan önce mağazalardaki yerini alması bekleniyor.

Google’ın, Nexus 7’nin 3G destekli versiyonunu özellikle Amerika’da servis sağlayıcıların sunduğu taksitli ve indirimli paketlerle pazarlamasına da kesin gözüyle bakıyoruz. Ne yazık ki henüz resmen açıklanmadığı için Turkcell, Vodafone ya da Avea gibi servis sağlayıcıların Türkiye’de Nexus 7 3G modelini sayıp satmayacağına yönelik bir bilgi yok.