Anasayfa Oyun Oyun Tutkunları Sony PlayStation GameFest’de Buluştu

Oyun Tutkunları Sony PlayStation GameFest’de Buluştu

Sony tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk resmi PlayStation Festivali, Maslak Refresh The Venue’de gerçekleşti.

Binlerce oyunseverin yoğun ilgi gösterdiği festival kapsamında, oyuncular FIFA13 ve PES13 ana turnuvalarının yanı sıra Sony’nin efsaneleşmiş ve yeni oyunlarıyla kıysasıya rekabet etti. İki gün süren festivalde birbirinden eğlenceli etkinlikler oyunseverlerle buluştu.

Sony tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk resmi PlayStation Festivali PlayStation® GameFest Oyun Festivali sona erdi. Oyuncuların, sabahın erken saatlerinde kuyruğa girip, kayıt yaptırdıkları festivale binlerce kişi ilgi gösterdi.

Sony PlayStation® GameFest Oyun Festivali kapsamında FIFA13 ve PES13 ana turnuvalarının yanı sıra PS Move’da DanceStar Party Hits, Sports Champions 2 ve PS VITA’da WIPEOUT: 2048 anlık turnuvaları yapıldı. Deneyim alanları, konserler, profesyonel ve amatör dans gösterileri, Dinamo FM DJ’lerinin performansları ile Sony PlayStation® GameFest iki gün boyunca oyun ve eğlencenin adresi oldu.

Sony PlayStation® GameFest deneyim alanlarında neler vardı?

Katılımcılar, PES 13, FIFA 13, Uncharted 3: Drake’s  Deception, KillZone 3, inFamous 2, LittleBigPlanet 2, Tekken Hybrid, Twisted Metal, Starhawk, Move Fitness, After Hours Athletes, GT5, ModNationRacers, LittleBigPlanet: Karting, Resistance 3 ve God of War 3 gibi efsaneleşmiş ve yepyeni oyunlarla yeni deneyimler yaşadılar.

Gündüz amatör müzik ve dans grupları, akşam profesyoneller sahnedeydi

Sony PlayStation® GameFest, bir oyun festivali olmasının da ötesinde müzik ve eğlencenin de doyasıya yaşandığı bir gençlik festivali havasında geçti. Festival alanında, liseli amatör müzik ve dans gruplarının performans sergilediği bir sahne de yer aldı; böylece, gençlerin yine gençler için yarattığı bir festival ve eğlence atmosferi oluşturuldu.