Anasayfa Oyun ASUS ve NVIDIA’dan Size 2 Adet Borderlands 2 Hediye!

ASUS ve NVIDIA’dan Size 2 Adet Borderlands 2 Hediye!

Borderlands 2 Ödüllü Yarışma
Borderlands 2 Ödüllü Yarışma
Borderlands 2 Ödüllü Yarışma
Borderlands 2 Ödüllü Yarışma

ASUS ve NVIDIA ile okurlarımızdan iki kişiye Borderlands 2 hediye ediyoruz. Yapmanız gereken çok basit, kahramanını seç, neden seçtiğini söyle ve Borderlands 2 kazanma şansı yakala!

Aksiyon FPS türünde son zamanların en etkileyici oyunlarından birisi olan Borderlands 2, farklı grafik tasarımıyla, aksiyon yüklü oynanışıyla ve esprileriyle dikkat çekiyor.  Technopat olarak ASUS ve NVIDIA katkılarıyla size yeni yıla eğlenceli bir şekilde girmeniz için şimdiden Borderlands 2 hediye etmek istiyoruz.

Borderlands 2’yi kazanmak için yapmanız gereken şey basit, Borderlands 2 için kahramanınızı seçin ve bu haberin altında yorum olarak nedeniyle birlikte belirtin.

İşte Seçebileceğiniz Kahramanlar:

  • Axton (Commando)
  • Maya (Siren)
  • Salvador (Gunzerker)
  • Zer0 (Assassin)
Borderlands 2 Kahramanları: Zero, Axton, Maya ve Salvador
Borderlands 2 Kahramanları: Zero, Axton, Maya ve Salvador

İki okuyucumuzun yorumunu seçeceğiz ve kendilerine ASUS ve NVIDIA‘nın katkılarıyla birer adet orijinal Borderlands 2 oyunu hediye edeceğiz.

Sizi elbette 21 Aralığa kadar bekletmeyeceğiz, 12 Aralık’ta yorumunuzun altına kazandığınızı belirtecek, e-posta adresinize de bir mesaj atacağız. Yorum yaptığınız e-posta adresinizden size ulaşacağımız için posta kutunuzu kontrol etmeyi, ne olur ne olmaz diye spam kutunuza bakmayı sakın unutmayın. Burada önemli olan yorum yaptığınızda Disqus yorum sistemimizi kullanmanız, Facebook, Twitter ve Google hesabınızla kolayca giriş yapıp yorum yapabilirsiniz ve biz de size e-posta aracılığıyla ulaşarak kazandığınızda haber verebiliriz. Yarışmayla ilgili sorularınızı da bu haberimizin altına yorum olarak yazdığınızda size hızla cevap vereceğiz.

Güncelleme: Yarışmamız 12 Aralık tarihi itibariyle sona erdi, yarışmamızın kazananlarını yeni bir güncellemeyle bugün açıklayacağız…

Güncelleme 2: Matildox FX ve Orkun isimli yorumcularımız Borderlands 2 kazandılar, kendilerine ve bütün katılımcılara güzel yorumları için çok teşekkür ediyoruz. Kazanan iki katılımcıya e-posta yoluyla ulaşarak ayrıca bilgi vereceğiz. Yeni hediyelerle görüşmek üzere bizi okumaya devam edin…