Anasayfa Oyun Swords & Soldiers, İlkbahar’da 3DS’e Geliyor!

Swords & Soldiers, İlkbahar’da 3DS’e Geliyor!

swords and soldiers

Gerçek zamanlı 2D oyun Swords & Soldiers, ilkbahar aylarında 3DS için çıkışını yapacak.

Circle Entertainment, Swords & Soldiers’ı 3DS platformuna uyarlayacak. Oyun Nintendo eShop üzerinden satın alınarak 3DS sistemine indirilmek üzere ilkbahar aylarında sunulacak. Circle Entertainment CEO’su Chris Chau, “Romino Games tarafından geliştirilen Swords & Soldiers’ı 3DS platformuna uyarlayacaklarından dolayı mutlu olduklarını,” belirtti.

Romino Games tarafından geliştirilen oyun ilk olarak WiiWare için çıktı. WiiWare’de sevilerek oynana oyun daha sonra Steam, PlayStation Network, App Store ve Google Play’de de satışa sunuldu. Oyunu Aztekler, Vikingler ve Çin İmparatorluğu’nu seçerek oynayabiliyorsunuz. Altınlar sayesinde oluşturduğunuz askerlerle düşman kulelerine doğru ilerleyerek onlar sizi yok etmeden siz onları yok etmelisiniz. Ayrıca oyunun multiplayer moduyla da arkadaşlarınıza karşı savaşabilirsiniz.

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti.