Canlı Yayın: World of Tanks Türkiye Lansmanı

Canlı Yayın: World of Tanks Türkiye’de!

In Haber by Ali GüngörLeave a Comment

Technopat sizin için canlı yayında! Türkiye’ye gelen World of Tanks’in geliştiricileri ile röportaj yapıyoruz. Wargaming.net CEO’su Victor Kislyi, Avrupa Genel Müdürü Frédéric Menou,  Epin Topluluk Yöneticisi Ekrem Atamer  canlı yayındaki röportajımızda sorularımızı cevaplayacak.

Canlı Yayın: World of Tanks Türkiye Lansmanı

Canlı Yayın: World of Tanks Türkiye Lansmanı

21 Ocak 2013’te bugün gerçekleşecek olan Wargaming.net Türkiye lansmanında şirketin Türkiye’ye yönelik planları açıklanacak. Technopat üzerinden canlı yayında izleyebileceğiniz röportajda 40 Milyonun üzerinde kayıtlı oyuncuya ulaşan Wargaming.net’in en önemli oyunu World of Tanks bu lansmanda önemli bir yere sahip olacak. Wargaming.net ve Türkiye Ödeme Çözüm Ortağı PayByMe desteği tarafından düzenlenen bu lansman Türkiye’de gelişen oyun sektörü açısından önemli bir olay. Wargame sevenleri ve World of Tanks oyuncularını ilgilendiren gelişmeler için bizi takip edin!

Haber sayfamızı gelişmeler için takip edin, saat 19.30’da başlayacak lansmandan bilgileri size canlı olarak haberimizi güncelleyerek aktaracağız. Saat 20.15’ten sonra ise canlı yayında röportajımız başlayacak. Haber sayfasında sorduğunuz sorulardan seçerek sizler için röportajda geliştiricilere bizzat soracağız.  Wargaming.net CEO’su Victor Kislyi, Avrupa Genel Müdürü Frédéric Menou,  Epin Topluluk Yöneticisi Ekrem Atamer  canlı yayındaki röportajımızda sorularımızı cevaplayacak. İngilizce Türkçe mütercim tercümanlık yapacağımız röportaj esnasında merak ettiklerinizi sormak için bir fırsatınız olacak, kaçırmayın!

Not: Etkinlik programındaki değişikliklere göre canlı yayın saatinde olabilecek değişiklikleri size bildireceğiz. Bizimle birlikte World of Tanks heyecanını paylaşın!