Anasayfa Haber ASUS G75VX alana Nexus 7 8 GB hediye

ASUS G75VX alana Nexus 7 8 GB hediye

ASUS’un 25 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında düzenlediği kampanyayla ASUS G75VX alana Nexus 7 tablet hediye.

Oyun bilgisayarları konusunda dünya liderleri arasında gösterilen ASUS, oyunseverleri çok heyecanlandıran yeni bir kampanya başlattı. ROG serisinden, yüksek performanslı G75VX dizüstü oyun bilgisayarı alanlara Nexus 7’nin 8 GB kapasiteli modeli hediye ediliyor.

Yüksek hız aşırtma gücü, Intel 3. nesil Core i7 işlemcisi ve SonicMaster ses teknolojisinin yanı sıra “En Son Savaş Makinesi” sloganıyla piyasaya çıkan ASUS G75VX, bilgisayar oyunlarından vazgeçemeyenlerin tüm beklentilerine karşılık verecek son teknolojileri içinde barındıran bir bilgisayar. Hediye edilecek olan Nexus 7 ise Android 4.1 Jelly Bean ile piyasaya çıkan ilk tablet olma özelliğini taşıyor.

ASUS G75 Dizüstü Bilgisayar
ASUS G75 Dizüstü Bilgisayar

ASUS ROG serisi: Oyuncular Cumhuriyeti’nin vazgeçilmezi!

Republic of Gamers (Oyuncular Cumhuriyeti) serisi, kurulduğu günden bu yana kendini oyunsever PC kullanıcılarının isteklerini karşılamaya adadı. Üstün performansı ve ileri soğutma sistemiyle olduğu kadar, ROG dizüstü bilgisayarlar tasarımlarıyla da kahraman savaşçıların hizmetinde!

ASUS ROG serisiyle ilgili daha geniş bilgiyi http://rog.asus.com/about/adresinden edinebilirsiniz.

ASUS G75VX alana Nexus 7 bedava kampanyası

25 Ocak-14 Şubat 2013 tarihleri arasında Türkiye sınırları içinden ve kampanyada belirtilen firmalardan (Hepsiburada, Ereyon, Mormani, PC Depo, Sadece Notebook, Hızlı Al, Webdenal, Ebrar Bilgisayar, Sanal Marketim) alınan ve sadece ASUS G75VX-CV056H modeli için geçerli olan kampanyada, satın alınan her bir G75VX için 1 adet Nexus7 (8GB) tablet hediye edilecek.

Kampanyaya katılmak için en son 28 Şubat 2013, saat 17:30’a kadarwww.asusavantaj.com sitesinden başvuruda bulunmak gerekiyor. Bu tarihten sonra yapılan başvurular, ürün kampanya tarihleri dahilinde alınmış olsa bile kabul edilmeyecek.

Kampanyayla ilgili daha geniş bilgi www.asusavantaj.com sitesinden edinilebiliyor.