Anasayfa Haber Logitech İle Aşkınıza Renk Katın

Logitech İle Aşkınıza Renk Katın

Logitech Color Collection Mouse

Sevgililer Günü’nde sevgilisine farklı bir hediye almak isteyenler Logitech Wireless Mouse M325 ve Logitech Wireless Keyboard K360 ile sevgilerini eğlenceli ve renkli bir şekilde anlatabilirler.

Dünyanın önde gelen bilgisayar çevre birimleri üreticisi Logitech, farklı renk ve desenlerde ürünlerin yer aldığı yeni Colour Collection serisi Logitech Global Graffiti Collection ile sevgilinize aşkınızı en renkli bir şekilde anlatmak için alternatifler sunuyor.

Farklı ülkelerden genç tasarımcıların desenleriyle oluşturulan Logitech Global Graffiti Collection’ında yer alan renkli yeni aksesuarlar, kullanıcılara kendi kişisel tarzlarını ve yaratıcılıklarını yansıtma imkanı veriyor. Canlı renkleri, otantik tasarımları ve sürreal modelleriyle dikkat çeken tasarımların her biri farklı olmakla beraber, aslında bir bütünün parçası… Logitech Global Graffiti Collection’da yer alan çeşitli renk ve desenlerdeki farklı aksesuarlar, karıştırıp eşleştirerek uyumlu bir tasarım deneyimi yaşamaya ve kişiye özel cesur stiller oluşturmaya olanak veriyor.

Logitech Color Collection Keyboard+Mouse

Logitech Global Graffiti Collection’ın son kullanıcı satış fiyatları:

  • Logitech Wireless Mouse M325 – 51.00 TL (KDV Dahil)
  • Logitech Wireless Keyboard K360 – 55.00 TL (KDV Dahil)