WWF'nin yeni projesi ile bir hayvan türünü sevdiğiniz kişi için evlat edinebilirsiniz.

Sevgi İle Doğaya Destek Olun

In Yazar Köşeleri by Özay ŞenLeave a Comment

WWF'nin yeni projesi ile bir hayvan türünü sevdiğiniz kişi için evlat edinebilirsiniz.

WWF’nin yeni projesi ile bir hayvan türünü sevdiğiniz kişi için evlat edinebilirsiniz.

World Wide Fund for Nature Türkiye sayfasının Evlat Edinme Projesi’nden haberiniz var mıydı?

WWF Türkiye son yıllarda ülkemizde başarılı çalışmalara imza atıyor. Benzer vakıflar arasında sıyrılabilmeyi başarmış, yapılan bağışları yerine ulaştıran bir kuruluş. Yakın bir dönemde başlatılan Evlat Edinin projesine yeni bir ekleme yaptılar. WWF, 14 Şubat Sevgililer günü için sevdiğiniz birisine evlat edinebilme hakkı tanıyor.

Evlat Edinin projesi dahilinde birçok hayvan türü bulunuyor. Yapılan bağışlar sayesinde, bu hayvan türlerini korumaya almak için bütçe sağlamış oluyorsunuz. WWF’de istediğiniz hayvanı evlat edinebilme seçeneği sunuyor. 14 Şubat Sevgililer gününün yaklaşmasıyla birlikte WWF bu projeyi geliştirmeye karar vermiş.

Yapacağınız online bağış ile Deniz Kaplumbağası, Saz Kedisi ya da Orfoz Balığı koruma faaliyetlerine destekte bulunabiliyorsunuz. Telefon üzerinden de Yunus, Panda ve Kutup Ayısı evlat edinebilme şansınız var. Bunu da bir başkasının adına yapabiliyorsunuz. Yapacağınız bağışa göre WWF size hediye seçenekleri de sunmuş. Ardından bağış yaptığınız hayvan türünün koruma programı ile bilgilendirme alıyorsunuz.

Sizde bu projeye dahil olmak isterseniz WWF Türkiye resmi sayfasına giderek destekte bulunabilirsiniz.