Konami Avrupa Genel Merkezi Windsor’a Taşınıyor

In Haber by İlker KaraşLeave a Comment

KONAMI yeni Avrupa genel merkezini duyurdu

Konami Digital Entertainment GmbH’in yeni Avrupa genel merkezi, İngiltere’nin Windsor şehrinde kapılarını açıyor.

KONAMI Avrupa genel merkezini B.V. firma yapısı içinde İngiltere’de kurmayı planlıyor. KONAMI zaten geçtiğimiz yıl Avrupa genel merkezini İngiltere’ye alma planlarının sinyallerini vermişti; bu yeni ofis firmanın çalışmaları için ana merkez görevi görecek. Bu hamle, KONAMI’nin holding şirketi Konami Digital Entertainment B.V. ile birleşme kararının ardından Avrupa bölgelerinde planladığını değişikliklerin bir halkası.

Konami Digital Entertainment B.V. 2013 Nisan ayında Avrupa genel merkezi olarak çalışmaya başlarken, Fransa, Almanya, İspanya ve İngiltere’deki dört ofis de, yeni Windsor merkezine taşınacak İngiltere ofisi dahil olmak üzere bölgesel sorumluluklarını koruyacaklar. Bu hamle KONAMI’nin her bölgedeki tüketicileriyle daha yakından çalışma ve daha fazla yerelleştirilmiş ürün ve hizmet sunma isteğini açıkça gösteriyor.                                                                                                 

“Böylece KONAMI için heyecan verici yeni bir sayfa açılıyor,” diyen Konami Digital Entertainment GmbH Başkanı Shinji Hirano şöyle devam ediyor. “Yeni çalışma şeklimiz sayesinde Avrupa’daki tüketicilerimize daha kişisel bir ilgi gösterebileceğiz. KONAMI imrenilecek bir oyun portföyüne sahip olan bir yayıncı, şimdi de en güçlü ekibimiz ile gelişmekte olan bir pazarın zorluklarıyla yüzleşmek için can atıyoruz.”