Plan-B ‘den Üzücü Veda

In Oyun by İlker KaraşLeave a Comment

plan-b

Elektronik spor kavramının tekrardan yükseldiği bir zaman diliminde e-spor arenasındaki rakiplerimizden birinden bugün hoş olmayan bir veda haberi aldık…

Bu haber bizi üzdüğü gibi sonrasında neler olacağı konusunda bizi soru işaretlerine yönlendirdi. Takımın Facebook sayfasından yapılan açıklamayı sizlerle paylaşıyoruz. Umarız Plan-B tekrardan aramıza dahil olur.

“Eylül ayından beri yürüttüğümüz e-spor hayatımıza bugün son vermiş bulunuyoruz.Gerek son zamanlarda yaşadığımız tatsız olaylar gerek ise mevcut sahada insanlardan beklediğimiz desteği görememek bizi bu karara sevketti.

6 aylık periyotta yaptığımız büyük işlerle, kazandığımız büyük başarılarla e-spor tarihine adımızı altın harflerle yazdırmaktan gurur duyuyoruz.Bu başarımız umarız ki birçok e-spor kulübüne ders olur ve e-spor birçok güçlü takım kazanır.

Takımımız 7 Mart 2013 tarihinden itibaren inaktif olacaktır, kuruluşundan itibaren karşılıksız emek gösteren bizi yalnız bırakmayan başta Team Turquality eSports Club ailesi olmak üzere HWA GamingDark Passage eSports Club ve Technopat’a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

SİZ OLMASANIZ BİZ OLMAZDIK..

Herkese Teşekkürler!

Umarız yakında görüşürüz.

Saygılarımla,

Plan-B takımı kurucusu

Berent Kemal Aydın

Plan-B Gaming League of Legends arenasına veda etti...

Plan-B Gaming League of Legends arenasına veda etti…