Gold Genel Müdür Yardımcısı Özcan Ceyhan

Gold Teknoloji Marketleri Franchise Dönemi Başlıyor

In Teknoloji by Ali GüngörLeave a Comment

2013’te mağaza ve müşteri sayısını artırarak büyümeyi hedefleyen Gold Teknoloji Marketleri, franchise mağazalarını devralarak tüm mağazalarında standart hizmet kalitesi oluşturmayı hedefliyor…

Gold Genel Müdür Yardımcısı Özcan Ceyhan

Gold Genel Müdür Yardımcısı Özcan Ceyhan

Gold Teknoloji Marketleri, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırma hedefi doğrultusunda franchise mağazalarını kendi bünyesine katıyor. Bu strateji kapsamında 2013’ün başlamasıyla birlikte Ankara Ostim, İskenderun, Kocaeli Gölcük, İzmir Bornova Kipa’daki franchise mağazalarını devralan Gold, bu mağazaların tamamını yeniledi, hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini artırdı.

Özellikle teknoloji perakendeciliğinde güler yüzlü, ilgili ve donanımlı personelin büyük önem taşıdığını belirten Gold Genel Müdür Yardımcısı Özcan Ceyhan, “Franchise mağazalarımızı devralmamızın en önemli amacı hizmet standartlarını yükselterek tek elden kontrol etmek, geniş ürün çeşitliliği ve en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini artırmaktır. Önümüzdeki aylarda açacağımız yeni mağazaların yanı sıra mağazalarımızın müşteri sayısını da artırarak yakaladığımız hızlı büyüme ivmesini sürdürmeyi planlıyoruz. Bu esnada franchise mağazalarımızın verimliliğini artırmak da öncelikli planlarımız arasında. Ancak bu noktadan sonra franchise yöntemiyle değil, kendi açacağımız mağazalarla ilerleyeceğiz. Stratejimiz, yüzlerce mağaza açmak değil, müşterilerimize aradıkları ürünü en uygun fiyata sunarken en kaliteli ve donanımlı hizmeti almalarını sağlamaktır” şeklinde konuştu.

Müşteri memnuniyetini artırmaya öncelik veren Gold, bu kararıyla tüm müşterilerine yüksek kalite standartlarında hizmet sunmayı amaçlıyor.

Gold Genel Müdür Yardımcısı Özcan Ceyhan

Gold Genel Müdür Yardımcısı Özcan Ceyhan

Gold Teknoloji Marketleri hakkında:

1991 yılında Kadıköy, İstanbul’da tek bir mağazayla faaliyetlerine başlayan Gold Teknoloji Marketleri bugün 27 ildeki mağazaları ve Gold.com.tr online satış sitesi ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Gold Teknoloji Marketleri ‘Hesaplı Teknoloji’nin adresi olarak teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en avantajlı ödeme koşullarıyla sunmaktadır. İlk 500 Bilişim Şirketi arasında 24. büyük şirket olarak yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük 1000 şirketi arasında 334. sıradadır.