Transformers’ın Yeni Karakterini Hayranları Belirliyor!

In Haber by Recep BaltaşLeave a Comment

Transformers markasının 30. yıldönümü için ilk kez düzenlenen oylama ile yaratılacak yeni Transformers karakterini dünyanın dört bir tarafındaki hayranlar belirleyecek!

Transformers RobotOyuncakları, hasılat rekorları kıran filmleri, ikonik karakterleri, çizgi romanları ve çizgi dizileriyle dünyada milyonlarca hayranı olan TRANSFORMERS,tarihinde bir ilke imza atıyor.  Hayranları yeni TRANSFORMERS karakterini belirlemek için dünya çapında bir oylamaya davet ediliyor. TRANSFORMERS dünyasına katılacak yeni karakteri belirlemek için oylamaya son katılma tarihi 5 Mayıs.

2014 yılında 30. Yaşını kutlayacak olan TRANSFORMERS için düzenlenen dünya çapındaki bu eğlenceli oylamaya katılmak için tek yapmanız gereken TRANSFORMERS.com/vote veya http://facebook.com/TransformersTurkiye  adreslerinden birine tıklamak ve ‘Fan Built Bot’ oylamasına katılmak. Yeni TRANSFORMERS karakterini yaratmak için her gün oylamaya katılabilir,  oylarınızla tarihe geçecek yeni TRANSFORMERS karakterini siz belirleyebilirsiniz!

Hayranların oylarıyla yaratılacak yeni Transformers karakteri, her yıl San Diego’da düzenlenen Comic-Con’da açıklanacak ve markanın 30.yılında TRANSFORMERS oyuncakları serisinde ve çizgi romanında yerini alacak!