Anasayfa Teknoloji Samsung 7 Serisi Yeni Ultrabook Türkiye’de Satışa Sunuldu

Samsung 7 Serisi Yeni Ultrabook Türkiye’de Satışa Sunuldu

Samsung 7 Serisi Ultrabook: 730U3E

Samsung’un yeni 7 Serisi Ultrabook modeli Türkiye’de satışa sunuldu. İşte fiyatı ve teknik özellikleriyle yeni Samsung Ultrabook…

Samsung 7 Serisi Ultrabook: 730U3E
Samsung 7 Serisi Ultrabook: 730U3E

Samsung Electronics Co. Ltd.’nin yüksek performanslı 7 Serisi ürünleri Mayıs ayından itibaren kullanıcıları ile buluşuyor. Hesaplama gücü ve grafiklerleri ile ultrabook cihazları bir sonraki seviyeye taşımayı hedefleyen Samsung 7 Serisi Ultrabook,1399$ +KDV tavsiye edilen satış fiyatı ile Türkiye’de satışa sunuldu.

Samsung 7 Serisinin ilk ultra modeli olan 7 Serisi Ultrabook, tam model adıyla 730U3E ultra incelik ve hafifliğinin yanı sıra, bütünüyle alüminyum gövdesi ile üstün bir mobilite ve performans sunuyor.

Gelişmiş multimedya özelliklere sahip Samsung 7 Serisi Ultra güçlü ses özelliklerinin yanı sıra görüntü kalitesi ile de dikkat çekiyor. Cihazın önceki modellerden daha aydınlık ve geniş olan ekranı 178-derece izleme açısı sunarken, bu sayede multimedya içeriklerin iş arkadaşları ve yakın çevre ile paylaşımı daha eğlenceli hale geliyor.

Yeni 7 Serisi Ultrabook’ların sekiz saate kadar olan batarya ömrü*** sayesinde kullanıcılar tüm gün bağlantılarını sürdürebilirken, en yeni Intel Core i5 işlemci ve 128GB SSD*** ile yüksek performans sağlamayı hedefliyor. Yeni 7 Serisi ultrabookların altı saniyelik başlatma süresi, cihazda yer alan ince güvenlik yuvası, LAN portu ve USB 3.0 portu gibi özellikle hız, güvenlik ve bağlanabilirlik çözümü sunuyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 1399$+KDV

Teknik Özellikler

Kategori Detaylar 7 Ultra Serisi (730U3E)

Ekran Boyut 13.3”

Çözünürlük Full HD 1920×1080

Pil ömrü Pil ömrü 8 saate kadar**

Boyutlar Boyutlar 324 x 224 x 17.5mm

Ağırlık 1.46kg

Renk Siyah

Performans İşletim Sistemi Windows 8

İşlemci Intel® Core™ i5 Processor 3337U (1.80 GHz, 3 MB L3 Cache)

Grafik İşlemci 1GB gDDR3 Grafik Bellek ile AMD Radeon™ HD 8570M Grafik (PowerExpress)

Sistem Belleği* 1600 MHz’de 4GB DDR3 Sistem Belleği (2 GB onboard + 2 GB x 1)

Sabit Disk Sürücü* 128GB SSD

Multimedia Ses Efekti SoundAlive™

Hoparlör Stereo Hoparlörler 2W x 2

Entegre kamera HD 720p

Diğerleri I/O Portlar 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, HDMI, mini VGA (adaptor ile), Kulaklık/Mikrofon Kombo

RJ 45, 3-in-1 (SD, SDHC, SDXC)

Girdi Cihazı Arka aydınlatmalı klavye, clickpad

Kilit İnce Güvenlik Slotu

* Fabrika opsiyonu olarak bulunabilir.

** n.b. Tümü fabrika spesifikasyonlarına bağlıdır. Ürün tasarım spesifikasyonları ve renkler bildirilmeksizin değiştirilebilir ve gösterilenlerden farklı olabilir. Hata ve ihmaller hariçtir. MobileMark test skorlarına dayanan batarya ömrü konfigürasyona göre farklılık gösterebilir. Garanti hizmeti bulunurluğu ve yanıt süreleri ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir ve satın alındığı ülkedeki tescil koşullarına tabi olabilir.

***Erişilebilir kapasite farklılık gösterir; MB = 1 milyon byte, GB = 1 milyar byte, TB = 1 trilyon byte. Sistem kurtarma, işletim sistemi ve önceden yüklenmiş içerik yazılımı için sabit sürücünün bir kısmı ayrılmıştır.

****Condusiv Technologies tarafından desteklenmektedir.