Anasayfa Haber ASUS Tırı Başkentte!

ASUS Tırı Başkentte!

Asus, Tır ile Başkente geliyor!
Asus, Tır ile Başkente geliyor!
Asus, Tır ile Başkente geliyor!
Asus, Tır ile Başkente geliyor!

6 Mayıs – 27 Haziran tarihleri arasında Türkiye’nin pek çok ilini ziyaret edecek olan ASUS tırı, 9-11 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da ODTÜ kampusunda olacak.

Dijital çağın gözde markalarından ASUS’un, 6 Mayıs – 27 Haziran tarihlerinde düzenlediği tanıtım tırı yolculuğunun 9-11 Mayıs tarihleri arasındaki durağı Ankara ODTÜ kampusu olacak. Pek çok eğlenceye ev sahipliği de yapan ASUS tırında düzenlenen “Kendi Tişörtünü Tasarla!” ve Facebook bilgi yarışmasına katılanlar, ASUS VivoBook başta olmak üzere pek çok hediye kazanma şansı yakalıyor.

Tırın içinde neler var?

ASUS tırında dokunmatik ekranıyla fark yaratan VivoBook, dünyanın ilk ekranı çıkabilir taşınabilir bilgisayarı Transformer Book, çift ekranlı tablet / taşınabilir bilgisayar melezi ASUS TAICHI, jilet gibi inceliğe sahip ASUS ZENBOOK, 11.6 inç ekranlı ve Windows 8 işletim sistemli ASUS VivoTab ile VivoTab Smart modelleri sergileniyor.

Dostlar bir araya gelsin, yarışmalar şenlensin!

ASUS tırında ayrıca “Kendi Tişörtünü Tasarla!” yarışması da düzenleniyor. Tişörtlerini tasarlayıp sonrasında giyen, yan yana çekilen fotoğraflarını Instagram’da #budostlukhicbitmesin hashtag’iyle paylaşan ve en çok beğeni alan iki arkadaş, birer ASUS VivoBook kazanıyor. Yarışmaya katılan herkesi ASUS tırında sürpriz hediyeler bekliyor.

ASUS tanıtım turunun gerçekleştirildiği tarihler arasında bir de isteyen herkesin katılabileceği bir Facebook bilgi yarışması düzenleniyor. On sorudan oluşan yarışmada, sorulara doğru cevapları en kısa sürede verenler ASUS ürünlerinde geçerli indirim çekleri kazanma şansına kavuşuyor.