Google yeni uygulaması Google Play Music All Access tanıttı.

Google Play Music All Access Tanıtıldı

In Haber by Özay Şen1 Comment

Google yeni uygulaması Google Play Music All Access tanıttı.

Google yeni uygulaması Google Play Music All Access tanıttı.

Google I/O konferansında ortaya çıkan ilk uygulama Google Play Music All Access oldu.

Google konferansına doğru ortaya birçok söylenti dolanıyordu. Artık yavaş yavaş birçoğu resmiyet kazanmaya başladı. Google bugün, Google Play Music All Access uygulamasını tanıttı. Spotify ve Rdio uygulamalarını anımsatan Google Play Music All Access sayesinde firmanın kendine ait müzik platformu oldu.

Mobil uygulama diğer birçok müzik yayın platformuyla aynı prensipte çalışıyor. Abone olabileceğiniz kanallar, yeni parçalar, radyo kanalları, kişisel düzenlemeler gibi özelliklerin hepsi bu uygulama içerisinde bulunuyor. Sevdiğin parçaları listeleyerek daha sonra dinleyebileceğiniz radyo kanallarını bulmak da mümkün.

Bir parça çalarken beğeni verebiliyorsunuz. Sistem daha sonra bunu tekrar düzenleyerek sevebileceğiniz parçaları çalma listesine ekliyor. Ne kadar çok parça dinlerseniz karşınıza o kadar çok yeni parça çıkıyor. Google’ın anlatımıyla All Access platformunun hiçbir kuralı yok. Yani oldukça interaktif bir platform hazırlanmış. Gerisini uygulamanın kendisi hallediyor.

Ayrıca uygulamayı Google ekosistemine ekleyerek uygulamaları senkronize edebiliyorsunuz. Spotify’da olduğu gibi kendi parçalarınızı yüklemek de mümkün. Uygulama aylık 9.99 Dolar ücret karşılığında sınırsız erişilebilirlik sağlıyor.