Anasayfa Haber Photoshop Express Artık Windows Store’da

Photoshop Express Artık Windows Store’da

Photoshop Express
Photoshop Express

Photoshop Express artık Windows Store’da! İşte tablet bilgisayar üzerinde kullanabileceğiniz yeni Photoshop sürümü Express’in özellikleri…

Photoshop Express
Photoshop Express

Windows Store üzerinde sunulan yeni uygulama Photoshop Express, hem Windows 8, hem de Windows RT kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Masaüstü, dizüstü ve tablet bilgisayarlarda kullanılabilecek olan bu yeni işletim sistemi Adobe Photoshop’un bütün özelliklerine sahip değil. Ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak ortaya çıkan Photoshop Express, kesme, kırmızı göz düzeltme, renk ayarlama ve filtreleme özellikleri sunuyor.

Fotoğrafçılar için tabletlerin taşınabilirliğini avantaja dönüştüren uygulamalar arasında yer alan Photoshop Express, Android ve iOS üzerinde de bulunuyor. Adobe bir yandan PC’leri ve Windows tabletleri desteklerken, öte yandan iOS için Lightroom’u geliştirmeyi sürdürüyor. Lightroom profesyonellerin RAW fotoğraf dosyalarını düzenleyebilmesini sağlayacak.

Daha gelişmiş özellikler isteyen kullanıcılar için ise Adobe Creative Cloud geleceğin uygulaması olacak, araçlar, bulut depolama ve senkronizasyon ile farklı cihazlar arasında gezerek çalışmayı sürdürebilme avantajı sağlayan paket, aynı zamanda pahalı bir Adobe paketi yatırımını aylık ödemelere bölerek yasal kullanımı daha erişilebilir kılıyor.