Samsung’dan Sporculara Makarna Takviyesi!

In Haber, İş by Berker GüngörLeave a Comment

Samsung_Bogazici_02

Bu yıl 25. Kıtalararası Boğaziçi Yarışları kapsamında Asya’dan Avrupa’ya yarışacak sporcular, yarışlardan önce enerji depolamak amacıyla TMOK ve Samsung tarafından düzenlenen Makarna Günü’ne katıldı.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) önderliğinde ve Samsung’un ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek 25. Boğaziçi Kıtalararası Yarışları öncesinde sporcuların karbonhidrat ihtiyacını karşılamak ve enerji depolamalarını sağlamak amacıyla Makarna Günü düzenlendi.

6 Temmuz Cumartesi günü, Kuruçeşme’deki Cemil Topuzlu Parkı’nda, Samsung tarafından düzenlenen Makarna Günü; Dünyaca ünlü Avustralyalı yüzücü Ian Thorpe, sporcular ve ailelerinin yanı sıra, basın mensuplarının ev sahipliği yaptı. Jess Molho’nun sunuculuğunu üstlendiği Makarna Günü, katılımcılarla birlikte keyifli anlara sahne oldu. Samsung Electronics Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü Can Emci, 9 yıldır Kıtalararası Boğaziçi Yarışları’na sponsor olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirtti. Günün sunuculuğunu üstlenen Jess Molho ise ünlü yüzücüye makarna ikram etti.

Samsung_Bogazici_01

Bu yıl 25. yaşını dolduran ve 9 yıldır Samsung’un ana sponsorluğunu üstlendiği Kıtalararası Boğaziçi Yarışları, 47 ülkeden 1532 sporcuyu ağırlayacak. Yüzmenin yanı sıra; kano ve kürek yarışlarının da yapılacağı Boğaziçi Kıtalararası Yarışları 7 Temmuz Pazar günü, saat 09:30’da Kanlıca’dan start alacak ve Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı’nda son bulacak. Yarışlar Cemil Topuzlu Parkı’nda bulunan seyirci alanlarından izleyebilirsiniz.