Z600 Logitech Hoparlör, Ultrabook ve Mac kullanıcılarının yardımına koşuyor.

Logitech Z600 Bluetooth Hoparlörünü Tanıttı

In Haber by Özay ŞenLeave a Comment

Z600 Logitech Hoparlör, Ultrabook ve Mac kullanıcılarının yardımına koşuyor.

Z600 Logitech Hoparlör, Ultrabook ve Mac kullanıcılarının yardımına koşuyor.

Ultrabook ve Mac’lerde kullanılmak üzere tasarlanan Z600’ün detayları belli oldu.

Çoğumuz günlük hayatımızda dizüstü cihazlar kullanıyoruz. Ne kadar memnun olursak olalım, bu aletlerin en büyük sıkıntısı ses sistemi. Hoparlörlerinin, tüm kasa üzerinde rezonans yapmasından kaynaklı çatlamalar ortaya çıkabiliyor. Oyun oynarken, film izlerken ya da müzik dinlerken bu çatlamalar sinir bozucu olabiliyor.

Logitech sonunda bu işe bir el attı. Mac ve Ultrabooklar için özel olarak tasarlanmış Z600 hoparlörünü tanıttı. Ön siparişe giren kablosuz hoparlör 149.99 Dolar etiket fiyatıyla satılacak. Z600, Bluetooth A2DP desteği sağlayan herhangi bir cihazla uyumlu şekilde çalışıyor. Ayrıca dileğe göre USB ya da 3.5mm ses çıkışıyla da kullanılabiliyor.

Z600 güzel bir özelliği ise aynı anda 3 farklı cihaza bağlanabilmesi. Yani Z600’ü notebook’a, tablete ve akıllı telefona bağlayabiliyorsunuz. Sadece pause-play tuşlarıyla geçiş yapılabiliyor.

Hoparlörler ses ayarları için bir topuza ihtiyaç duymuyor. Dokunmatik olarak ayarlanabilecek. Cihazın arkasında bulunan çıkışlar sayesinde, kablo kullanımı sırasında da ortaya karışıklık çıkma ihtimali en aza indirgeniyor.

Logitech ürünün önümüzdeki ay itibariyle ABD ve Avrupa pazarına gireceğini açıkladı.