Anasayfa Haber The Sims 4 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

The Sims 4 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

The Sims 4 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.
The Sims 4 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.
The Sims 4 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.
The Sims 4 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Electronic Arts, Gamescom fuarı sırasında The Sims 4 hakkında yeni bilgiler paylaştı.

Electronic Arts, Gamescom fuarı sırasında düzenlediği basın konferansıyla birlikte The Sims 4 hakkında yeni bilgiler paylaştı. Oyunun ilk duyurusu geçtiğimiz Mayıs ayında yapılmıştı. EA Games ve Maxis’e Milyonlarca dolar kazandıran serinin yeni oyunu için heyecan verici gelişmeler var.

Electronic Arts, The Sims 4 için çıkış tarihi hakkında ilk resmi bilgiyi paylaştı. Söylentiler oyunun 2014’te çıkacağı yönündeydi. Firma bu haberi doğrulayarak oyunun 2014’ün 2. yarısı sırasında piyasaya sürüleceğini müjdeledi.

Yeni oyunda karakterlerin duygularına yoğunlaşılacağı belirtildi. Maxis’in geliştirdiği SmartSim adı verilen teknoloji sayesinde, eğer bir karakter sinirliyse ona belirli işlemleri yaptırmak daha zor olacak. Örneğin, bir başka karakterle flört etmek istememesi gibi. Ayrıca ilk kez tanışan karakterlerin birbirleri üzerinde bıraktıkları etkiler de ilerleyen sürece yansıyacak. İlk tanışmada kavga eden iki karakter, ikinci karşılaşmalarında birbirlerine oldukça soğuk davranacak.

Bunun dışında karakter tasarımlarında daha fazla detaya inileceği belirtiliyor. Oyuncular karakterlerin yürüşlerinin bile nasıl olacağına karar verebilecek.

Oyun hakkında yeni bir site açıldı. Oyunun takipçileri, son gelişmeleri buradan takip edebilecek. Oyun önsiparişe çıktığında ise buradan satın alabilecekler.