iPhone 5S hakkında son bilgiler sızdırıldı.

iPhone 5S ve 5C’nin Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

In Haber by Özay ŞenLeave a Comment

Apple'ın yeni telefonları ortaya çıkan yeni videoda rahatlıkla görülebiliyor.

Apple’ın yeni telefonları ortaya çıkan yeni videoda rahatlıkla görülebiliyor.

iPhone 5S ve 5C’nin video görüntüsü sızdırıldı!

Macmixing sitesinin ortaya çıkardığı videoda iPhone 5S’e ve iPhone 5C’ye yer verildi. Video içerisinde telefonların renk seçimleri sunuluyor. Bir yandan da iPhone 5 ile karşılaştırması yapılıyor.

Apple’ın yeni iPhoneları ilk defa bu kadar net görüntülenmiş oldu. Telefonlar yapı ve tasarım itibariyle, piyasadaki iPhone 5’i çok andırıyor. Ancak iPhone 5C, polikarbonit kasası sebebiyle daha kalın duruyor. iPhone 5S ise iPhone 5’in neredeyse aynı. Yeni telefonun tek farkı sadece çift LED flash desteği sunması.

Videoda iPhone 5S’in altın renkli modelini de görebiliyoruz. Açık altın rengindeki kasasına şampanya tonu yakıştırması yapılıyor. Diğer renk seçenekleri arasında beyaz kasaya da yer verilmiş. Ayrıca iPhone 5C’nin mavi kapağı da video içerisinde bulunuyor.

Bu süreç içerisinde telefonların yapıları ve tasarımları hakkında birçok haber çıktı. Çoğu söylenti olmasına karşın bu videoyla beraber gerçekliğe kavuştu. Ancak telefonların teknik özellikleri hakkında oldukça az bilgiye sahibiz. Son olarak iPhone 5S’in çift çekirdekli A7 işlemcisinin 64-bit desteği vereceği yönünde bir söylenti çıkmıştı.

Telefonların 10 Eylül’de tanıtılacağı ve 20 Eylül’de pazara sunulacağı düşünülüyor.