Samsung Galaxy S4 Roadshow İstanbul’da!

In Haber by Özay ŞenLeave a Comment

Galaxy S4

Samsung, Galaxy serisinin yeni amiral gemisi Galaxy S4’ü, gerçekleştireceği Roadshow kapsamında, İstanbul’daki kullanıcılarıyla buluşturuyor.

28 Ağustos’ta İstanbul’da başlayan Roadshow, 1 Eylül tarihine kadar Bağdat Caddesi, İstinye Park, Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Nişantaşı Abdi İpekçi ve Etiler Nispetiye caddelerini ziyaret edecek.

Hayatınıza eşlik eden Galaxy S4’ü, İstanbul’da deneyimleyin

Kullanıcısının günün akışı içerisinde önem verdiği tüm öğeleri anlayan Samsung Galaxy S4, yaşam tarzınızı yeniden tanımlamak ve tamamlamak üzere geliştirildi. Kullanıcı deneyiminin zahmetsiz olması gerektiği inancıyla geliştirilen Galaxy S4, kullanıcısının sadece hayatını kolaylaştırmakla kalmıyor; yaşam kalitesini de düzenliyor.

Galaxy S4 dünyanın ilk Full HD Süper AMOLED ekranına sahip. 5 inç büyüklüğündeki ekranı ve şaşırtıcı görüntüleme kalitesiyle Galaxy S4, aynı zamanda Corning’in yeni Gorilla Glass 3 ile yaşamın bütün maceraları için sağlam ve dayanıklı bir seyahat arkadaşına dönüşüyor. 13 megapiksel arka kameraya sahip olan Galaxy S4’te, hem ön hem de arka kameranın aynı anda kullanılmasını mümkün kılan ‘Dual Camera’ özelliği de dikkat çekiyor. Kullanıcılar, iki farklı kameradan anları yakalarken, iki resmi doğal olarak birleştiren ve aynı zamanda büyük resmin içinde küçük resmin büyüklüğünü ayarlayan bir dizi çerçeve efekti arasında seçim yapabiliyorlar.

‘Grup Play’ fonksiyonu sayesinde kullanıcılar Wi-Fi bağlantıya ihtiyaç olmaksızın müzik, fotoğraf, belge ve oyunları rahatça paylaşabiliyor. Bu özellik kullanıcıların başkalarıyla doğrudan bağlantı kurarak içerik ve eğlenceyi paylaşmalarını, izlemelerini veya üretmelerini mümkün kılıyor. ‘Müzik Paylaş’ seçeneği ise kullanıcılara aynı şarkıyı birçok telefonda senkronize bir şekilde çalma olanağı sağlıyor.

Galaxy S4, S Health uygulaması ile sağlığınızla ilgili bilgileri güncel tutuyor. Cihazın içinde yer alan sensörler, sistemli ve otomatik olarak sağlık durumunuzu, bulunduğunuz ortamı ve çok daha fazlasını izleyerek, yaşam kalitenizi artırmanıza yardımcı oluyor. Kullanıcılar da sağlıklı ve fit kalabilmek amacıyla beslenme günlüğü, egzersiz günlüğü ve uyku izleme fonksiyonlarını kullanarak sağlık durumlarını kolayca kontrol altında tutabiliyor.