Anasayfa Oyun Minecraft’a Resmi Mass Effect Eklentisi

Minecraft’a Resmi Mass Effect Eklentisi

Eklenti içerisinde Mass Effect 3'e ait birçok tema bulunacak.
Eklenti içerisinde Mass Effect 3'e ait birçok tema bulunacak.
Minecraft'a gelen ilk özel eklenti paketi Mass Effect 3 oldu.
Minecraft’a gelen ilk özel eklenti paketi Mass Effect 3 oldu.

Minecraft’ın Xbox 360 sürümüne özel bir ek paket geliyor.

Mojang tarafından geliştirilen ve tüm platformlarda 20 Milyon’dan fazla kopya satan Minecraft’a ilk resmi ek paket geliyor. Ancak bu ek paket sadece Xbox 360 sürümü için geçerli olacak.

Minecraft, yapı itibariyle ucu açık olarak kodlandığı için oyunseverlerin beğenisine göre modlanabiliyor. Bunlardan en çok bilinenleri arasında Pokemon ve Hunger Games modları bulunuyor. İnternet üzerinde birçok forum ya da site kendi modlarını, hikayelerini, haritalarını sunarak oyuna çeşitlilik kazandırmaya çalışıyorlar.

Eklenti içerisinde Mass Effect 3'e ait birçok tema bulunacak.
Eklenti içerisinde Mass Effect 3’e ait birçok tema bulunacak.

Minecraft için ilk resmi ek paket, Xbox 360 geliştiricisi de olan 4J Studios tarafından hazırlanıyor. Mass Effect 3 konseptine dayalı olarak hazırlanan ek paketin fiyatı 3.99 Dolar. İsteyen oyuncular 320 Microsoft Puanı’na da ek pakete sahip olabilecekler.

Ek paket içerisinde Mass Effect 3’e ait temalar, parçalar ve görüntüler bulunacak. Oyuncular ME 3’te bulunan Mars Facility bölgesinde dolaşabilecekler. Ayrıca ek paket içerisinde sunulan Mass Effect 3 temaları ile kendi haritalarını da tasarlayabilecekler.

Minecraft’ın Mass Effect 3 ek paketi için hazırlanmış tanıtım videosuna da buradan ulaşabilirsiniz: