Yeni Steam Ürünleri İçin Geri Sayım Başladı!

In Oyun by Muhsin BayramLeave a Comment

SteamboxTeaser-610

Valve, üç yeni Steam projesi için oluşturduğu mini sitedeki geri sayımı başlattı

Geçtiğimiz hafta Gabe Newell, olası bir Steambox’ın sinyallerini vermişti. Newell’ın konuşması hakkındaki detaylı bilgiyi Newell, Steambox Hakkında Yeni Bilgiler Paylaştı başlıklı haberimizde bulabilirsiniz. Bu açıklamanın ardından Valve, üç yeni Steam projesi için bir mini site oluşturdu ve geri sayıma başladı.

Valve‘in tanıtacağı bu üç ürünün ne olduğu henüz belli değil. Ancak Gabe Newell’ın taze açıklamalarının ardından, bu üç yeni üründen birinin Steambox olma ihtimaline kesin gözüyle bakılıyor.

Valve’in açıkladığı üzere, Pazartesi‘den başlamak üzere önümüzdeki hafta üç yeni proje sırayla tanıtılacak. Ayrıca bu üç projenin de 2014 yılında hizmete gireceği de mini sitede belirtilmiş durumda. Yani önümüzdeki hafta sadece tanıtımlar gerçekleşecek.

Yeni tanıtılacak olan ürünler, Steam’in sadece PC platformuyla sınırlı kalmayacağının göstergesi. Valve mini sitede yayınladığı tanıtım yazısında, bu projelerin oyunlarını salonda, dev ekranda oynamak isteyen oyuncular için hazırlandığını belirtti.

Steam Universe başlığıyla açılan siteye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.