FRPNET, eski tasarımına sadık ama yenilikçi bir arayüz ile yayın hayatına devam ediyor.

FRPNET, 4.0 Sürümüne Geçti!

In Hayat by Özay ŞenLeave a Comment

FRPNET, eski tasarımına sadık ama yenilikçi bir arayüz ile yayın hayatına devam ediyor.

FRPNET, eski tasarımına sadık ama yenilikçi bir arayüz ile yayın hayatına devam ediyor.

Türkiye’nin en uzun soluklu fantastik edebiyat ve rol yapma oyunları sitesi FRPNET, yeni sürümüne geçti.

Nisan 2013’te 10. yılını dolduran FRPNET, yeni tasarımını dün yayına aldı. 10 günlük bir çalışmanın sonucunda, tasarımı ve arayüzü değişen FRPNET daha fazla içerikle yayın hayatına devam edecek. Yeni projelerini hayata geçirmeye hazırlanan site, yeni sürümü hakkında da bir açıklama yaptı.

İşte FRPNET’in resmi açıklaması:

Eveeet, belki böyle bir haberi bekleyenler vardı ancak biz yine de sürpriz yapalım istedik. Yaklaşık olarak 10 gündür haber girmedik, 10 gün boyunca çalıştık, çabaladık ve sitemizi yeni yapısına taşıdık.

Peki bu süre zarfında neler oldu; yeni neler var.

10 gün boyunca İlker Karaş, Ali Güngör ve Kayra Keri Küpçü’nün yoğun çalışmaları sonrasında; Recep Baltaş’ın da son dakika golleriyle sitemiz yeni temasına ve yeni yapısına kavuşmuş oldu.

Kitaplığımız şu anda aktif değil ancak çok yakında gelişmiş bir kitaplık yapısı ile yeniden kütüphanemizi sizlere açacağız.

Yeni sitemiz süreç içerisinde yeniliklerle karşınızda olacaktır ancak ilk başlarda bazı hatalarla karşılaşmanız mümkün. Bu hataları da elimizden geldiğince hızlı bir şekilde gidermeye gayret edeceğiz.

Çok yakın zamanda yeni sürprizlerimiz ve yeni duyurularımız da olacak. FRPNET 4.0 vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Bu geçişin sadece görünümden çok daha fazlası olduğunu göreceksiniz. Bizden ayrılmayın. :)

Yeni tasarıma göz atmak için FRPNET.net sitesine ulaşabilirsiniz.