Anasayfa Oyun PlayStation Tutkunları Beyond: Two Souls İle Kazanıyor!

PlayStation Tutkunları Beyond: Two Souls İle Kazanıyor!

Beyond: Two Souls

PlayStation Türkiye Forum, son dönemin en çok ses getiren oyunlarından Beyond: Two Souls’u konu alan eğlenceli bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Ellen Page ve Willem Dafoe’nun başrol karakterlerine hayat verdiği Beyond: Two Souls, tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de oldukça ses getirdi. Güçlü hikâyesi, sinematik deneyimi oyunlaştıran kurgusu ile PlayStation 3’ün son dönemdeki en başarılı oyunlarından olan Beyond: Two Souls, PlayStation Türkiye Forum’da eğlenceli bir yarışmaya ilham verdi.

PlayStation topluluk üyeleri, her gün saat 12.00’de eu.playstation.com adresinden erişilebilen Forum’da buluşuyor ve Beyond: Two Souls ile İlk Bilenler Kazanıyor! konu başlığı altında yayınlanan “Günün Sorusu”na doğru yanıtı en önce vererek kazanıyor.

Her gün aynı saatte Beyond: Two Souls hakkında yayınlanan günün sorusuna en hızlı şekilde, doğru yanıt veren ilk 4 kişi Beyond: Two Souls sweatshirt’ü kazanıyor. PlayStation Türkiye Forum’un ödüllü etkinlikler serisinin ilki olan bu mini yarışma 1 Kasım 2013 tarihine kadar sürecek.