Xbox One Ön Siparişleri Erken Yollandı!

In Oyun by Muhsin Bayram1 Comment

xbox one preorder

Target mağazası, iki adet Xbox One ön siparişini tarihinden önce sahilerine yolladı

Xbox One‘ın çıkmasına sayılı günler kaldı ve pek çok oyuncu çoktan cihazının ön siparişini verdi. Ancak ön siparişini veren oyunculardan iki tanesi fazlaca şanslı çıktı. Zira ön sipariş verdikleri mağaza olan Target, konsolun çıkış tarihinden önce cihazları yolladı.

Mağazanın yaptığı yanlışlık, konsolu alan oyunculardan birinin cihazı $10,000 fiyat etiketiyle Ebay üzerinden satmaya çalışması sonrası belli oldu. Olayın ortaya çıkmasının ardından, henüz kimse konsolu almamışken ilan Ebay üzerinden kaldırıldı.

Diğer konsolun ortaya çıkışı ise bir Xbox One kutu açma videosunun YouTube üzerinden yayınlanmasıyla oldu. Şanslı oyuncu, kutu açma videosunu yayınladıktan hemen sonra Microsoft videoyu yayından kaldırttı. Ancak videoda bahsedildiği üzere Xbox One’ın ilk gün güncellemesi çoktan hazır.

Şu an konsola sahip iki oyuncu ile ilgili Microsoft ne yapar bilinmiyor ancak bilinen o ki, şanslı oyuncular ilk gün güncellemesini çoktan yüklemiş ve şu anda yeni nesil konsollarına herkesten önce kavuşmuş durumda.