Anasayfa Haber AOC, Beyaz Tasarıma Sahip Yeni Monitörünü Tanıttı

AOC, Beyaz Tasarıma Sahip Yeni Monitörünü Tanıttı

AOC e2451Fh

AOC, 24 inçlik monitörünü tanıtma fırsatı yakaladı.

AOC, Style Line 51 serisindeki son teknoloji ürünü TN paneliyle donatılmış, en yeni modeliyle karşınızda. 250 cd/m² parlaklığa, 1000:1 native kontrast oranına ve sadece 2 ms’lik tepki süresine sahip e2451Fh, bulanıklık ya da hayalet efekt olmadan harika görüntüler sunar. Ofis uygulamaları, multimedya ve oyun için uygun olan çok yönlü Full HD bu monitör, cazip tasarımla birleşen sıradışı görüntü kalitesi arayanlar için mükemmel seçim.

Sofistike donanım

24 inçlik bu monitör görüntü sinyallerini analog VGA portundan ve dijital sinyallari DVI-D ya da HDMI’den alır. 3,5 mm’lik bir ses çıkışi ile ses, harici bir ses kurulumuna bağlanabilir. Eğilebilen bu monitor, çok sayıda kullanışlı yazılıma da sahip: “e-Saver” ve “Eco Modu” enerji tüketimini daha da azaltmak için akıllı görüntü modlarından yararlanırken, i-Menu ise monitör ayarlarının fare ve monitörün çerçevesi üzerindeki dokunmatik tuşlar ile kolayca değiştirilmesine olanak sağlar. “Screen+” ise büyük 16:9 ekranı, klavye kısayollarıyla ulaşılabilen farklı çerçevelere bölen bir programdır. e2451Fh, sadece 25 W’lık enerji tüketen gelişmiş LED arka aydınlatmaları sayesinde EPEAT Silver, TCO 6.0 ve Energy Star 6.0 gibi pek çok yüksek standartlı sürdürülebilirlik sertifikasının gerekliliklerini de yerine getirir.

Bütün monitörlerinde olduğu gibi, AOC, bu Style Ürün Grubu modeli için de 3 yıl garanti sunuyor. Aralık 2013’ten itibaren piyasada bulunabilecek e2451Fh modeli için üreticinin tavsiye ettiği perakende satış fiyatı 299 USD olacak.